Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508562
Прогноз погоди
Відбіркові регіональні змагання третьої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

 

 

Шановні житомиряни!

 

17 липня на базі спортивного комплексу ФСТ «Спартак» у місті Житомирі відбулися відбіркові регіональні змагання третьої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Змагання проходили у шести видах спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.

В урочистому відкритті змагань взяли участь: начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Віктор Михайлович Лубчук, голова правління обласної організації ФСТ «Спартак» Б.В.Шевчик, заступники начальника виконавчої дирекції Фонду Колос Ірина Миколаївна та  Клісовська Любов Онуфрієвна, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Житомирі Володимир Петрович Піхуля, начальники  районних відділень виконавчої дирекції Фонду.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Лубчук В.М. привітав учасників змагань та зачитав вітальне звернення до учасників відбіркових змагань директора виконавчої дирекції Фонду Валерія Акопяна.

Учасників змагань привітав також голова правління обласної організації ФСТ «Спартак» Борис Шевчик та побажав спортивних успіхів у змаганнях.

В змаганнях приймали участь 9 команд, в тому числі команда м. Житомира була представлена у всіх видах спорту.

Під час змагань було розіграно 13 комплектів нагород в індивідуальному заліку та 3 комплекти у загальнокомандному заліку.

Переможцями змагань серед представників команди м. Житомира стали:

- армспорт – Дмитро Станішевський (вагова категорія понад 90 кг.)

- бомбаскет – Дроняк Тетяна;

- гирьовий спорт – Фещенко Євгеній (вагова категорія до 90 кг.);

- дартс – Валентина Усачова;

- настільний теніс – перемогу серед жінок здобула Ірина Панова.

Слід відзначити Володимира Безпалько, який виборов ІІ місце у шахах, Сергія Кісінчука за ІІ місце у бомбаскеті, Світлану Лубішеву за ІІ місце у настольному тенісі та Євгена Пашковського, який посів ІІІ місце у дарці.

У загальнокомандному заліку перемогу вибороли інваліди праці, які представляють м. Житомир.

З переможців регіональних змагань сформована збірна команда Житомирщіни, яка візьме участь у фінальних змаганнях третьої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві, яка пройде у вересні на базі спорткомплексу «Юність» у місті Ужгород.

 

 

 

Начальник відділення

ВДФССНВ у м. Житомирі                                                       Піхуля В.П.



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare