Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 54
візитів сьогодні: 5501
візитів всього: 441402
Прогноз погоди
Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"
Наказ №11/1-К від 25.06.2015 Завантажити
 
Наказ "Про виключення зі списку проведення перевірки" Завантажити
 
Відповідно до Графіку, затвердженого наказом №11/1-К від 25.06.2015, 18 вересня 2015 року розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:
  • начальника відділу соціальної роботи Центру Іваницької О.А.,
  • провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Центру Марчук Л.А.,
  • провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Центру Голішевської К.В.,
  • головного спеціаліста, головного бухгалтера Ярош Н.М.
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік додаються: Іваницька О.А.Марчук Л.А.Голішевська К.В.Ярош Н.М.
 
Відповідно до Графіку, затвердженого наказом №11/1-К від 25.06.2015, 02 жовтня 2015 року розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:
  • провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Центру Шень Т.О.,
  • провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Центру Хабарової М.Г.,
  • провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Центру Сушинської Н.В.,
  • провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Центру Жданюк Н.В.,
  • провідного спеціаліста-юристконсульта Центру Ткачука В.В.
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік додаються: Шень Т.О., Хабарова М.Г., Сушинська Н.В., Жданюк Н.В., Ткачук В.В.
 
Інформація щодо результатів проведення перевірки Голішевської К.В.
17 листопада 2015 року в Житомирському  міському центрі соціальних служб для сім"ї дітей та молоді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Голішевської Катерини Василівни, провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Житомирського  міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  16  жовтня 2014  р. №563, Житомирським  міським центром соціальних служб для сім"ї дітей та молоді проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Голішевської Катерини Василівни.
За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Голішевської Катерини Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою  статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 
Інформація щодо результатів проведення перевірки Шень Т.О.
21 грудня 2015 року в Житомирському  міському центрі соціальних служб для сім"ї дітей та молоді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Шень Тетяни Олександрівни, провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Житомирського  міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  16  жовтня 2014  р. №563, Житомирським  міським центром соціальних служб для сім"ї дітей та молоді проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Шень Тетяни Олександрівни.
За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Шень Тетяни Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою  статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 
Інформація про припинення перевірки Ткачука В.В. тут
 
Інформація щодо результатів проведення перевірки Жданюк Н.В.
30 березня 2016 року в Житомирському  міському центрі соціальних служб для сім"ї дітей та молоді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Жданюк Наталії Валентинівни, провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Житомирського  міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  16  жовтня 2014  р. №563, Житомирським  міським центром соціальних служб для сім"ї дітей та молоді проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Джанюк Наталії Валентинівни.
За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Жданюк Наталії Валентинівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою  статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 
Інформація щодо припинення перевірки Сушинської Н.В.
19 липня 2016 року в Житомирському  міському центрі соціальних служб для сім"ї дітей та молоді припинено перевірку, відповідно до Закону України «Про очищення влади», Сушинської Наталії Валеріївни, головного спеціаліста відділу соціальної роботи Житомирського  міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді у зв’язку  зі звільненням її із займаної посади 17 липня 2016 року за угодою сторін, відповідно до п.1.ст.36 КЗпП України (н-з Центру від 08.07.16 р. №18-К).

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове