Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
14.09.2015 - Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
      Р І Ш Е Н Н Я        
сесія  шостого  скликання
 
від __________ №  ______             
м. Житомир
 
Про надання дозволу
на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам,
які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні

Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державну реєстрацію речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,  “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ Міністерства Регіонального розвитку “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації ” від 16.11.2011 № 290, міська рада,  
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл сім’ям військовослужбовців, загиблих в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок,  згідно з додатком 1. 
2. Відкласти розгляд питань надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні (до визначення масивів забудов):
2.1. Військовослужбовців, які отримали поранення, згідно з додатком 2.
2.2. Військовослужбовців - учасників АТО згідно з додатком 3.
 

3. Надати дозвіл  на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі  вул.Кармелюка – вул.Радонова- вул.Денишівська  орієнтовною площею 0,0600 га - 0,0800 га Ковалишину М. В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( код 02.01.).
Підстава: заява від 24.06.15 №25/А-4276, протокол засідання робочої групи з розгляду клопотань, громадян, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні  , ст.118,123 ЗКУ 
4.  Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
5.  Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 

Секретар міської ради                                                                       Л.В.Цимбалюк
 
Додатки Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове