Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132239
Прогноз погоди
07.09.2015 - Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання

Від __________ №_____
             м. Житомир
 
Про вилучення, припинення, надання
права користування земельними ділянками
фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради
 
Розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічні документації із землеустрою, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності” із змінами від 07.10.2011 №195,  міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити:
1.1. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в оренду земельні ділянки фізичним особам-підприємцям відповідно до додатку 1, кількість землекористувачів –2(два);
1.2. Технічні документації із землеустрою та надати земельні ділянки в оренду фізичним особам-підприємцям відповідно до додатку 2, кількість землекористувачів –1 (один).
2. Попередити заявників, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
3. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
  4. У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди землі та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин письмово повідомити орендарів щодо укладання договорів оренди земельних ділянок.
5.    Доручити:
5.1. Органам Держземагентства:
5.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки та до земельно-облікових даних;
5.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.
6.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися  до Житомирської міської ради, за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
7. Відмовити ФОП Пащенко О.Є. в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду земельної ділянки за адресою майдан Соборний,2/2 кв. 69 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Підстава: ст. 42 Земельного кодексу України.
8. Внести зміни в графу 5 пункту 1 додатка 2 до рішення міської ради від 29.05.15 №922 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради» щодо передачі  в оренду ФОП Коваль В.С. земельної ділянки за новою адресою вул.Каховська,24-б, в частині адреси земельної ділянки, а саме, замісь виразу «вул.Героїв Пожежних,122 (надати земельній ділянці нову адресу вул.Каховська,24-б на підставі висновку 181/2013 управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища)» читати «вул.Каховська,24-б».
Підстава:Клопотання від 12.08.2015.

9.    Зобов’язати землекористувачів:
9.1. Зазначених в додатку 1, 2 до рішення міської ради, при поданні декларації орендної плати за земельні ділянки  до Державної фіскальної служби застосувати коефіцієнт індексації на 2015 рік;
9.2. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки;
9.3. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій (власній) земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
10. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                      Л.В.Цимбалюк
 
21.12.2015 Внесено зміни Завантажити
02.02.2016 внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове