Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
07.09.2015- Про надання в постійне користування земельної ділянки за адресою м. Житомир вул. Селецька, 11 Незалежній релігійній громаді церкви Християн Віри Євангельської «Ісуса Христа-Спасителя»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання
 
від_________2015 №_____
                м. Житомир
 
Про надання  в постійне користування
земельної ділянки за адресою м. Житомир
вул. Селецька, 11 Незалежній релігійній громаді церкви Християн Віри
Євангельської «Ісуса Христа-Спасителя»
 
Розглянувши клопотання Незалежної релігійної громади церкви Християн Віри Євангельської «Ісуса Христа-Спасителя» від 17.08.2015 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Незалежній релігійній громаді церкви Християн Віри Євангельської «Ісуса Христа-Спасителя», юридична адреса м. Житомир, вул. Коцюбинського, 3, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04) за адресою вул. Селецька, 11 в  м. Житомирі.
2. Передати Незалежній релігійній громаді церкви Християн Віри Євангельської «Ісуса Христа-Спасителя» в постійне користування земельну ділянку площею 0,3550 га, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04) за адресою вул. Селецька, 11 в                   м. Житомирі за рахунок земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність і користування.
3. Категорія земель - житлової та громадської забудови.
4. Кадастровий номер: 1810136600:05:039:0002.
5. Цільове використання земельної ділянки згідно класифікації видів цільового призначення земель: для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код КВЦПЗ-03.04).
6. Розмір річної плати за користування земельною ділянкою - в розмірі земельного податку.
7. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: 0,2123 га- охоронна зона навколо інженерних комунікацій.
8. Незалежній релігійній громаді церкви Християн Віри Євангельської «Ісуса Христа-Спасителя»:
8.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
8.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
8.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному чинним законодавством.
9. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій (власній) земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
10.    Доручити:
10.1. Органам Держземагентства:
10.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки;
10.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;
11. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
12. Попередити заявника про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.    Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.


Секретар міської ради                                                                           Л.В.Цимбалюк
 
21.12.2015 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове