Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145680
Прогноз погоди
07.09.2015 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам-підприємцям
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
          сесія шостого скликання

від                   №   
       м. Житомир
 
Про поновлення договорів
оренди земельних ділянок
громадянам та
фізичним особам-підприємцям
 
Розглянувши клопотання фізичних осіб, технічні документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності” із змінами від 07.10.2011  № 195, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування,   міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Поновити договори оренди землі шляхом укладання нових договорів оренди землі відповідно додатку  у зв'язку із затвердженням типової форми договору оренди землі, згідно із рішенням міської ради від 07.10.11 №195 «Про внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 08.04.09 № 956».
1.1. Попередньо укладені договори оренди земельних ділянок вважати такими, що втратили чинність.
2. Внести зміни:
2.1. в графу 10 пункту 5 рішення Житомирської міської ради «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам – підприємцям» в частині розміру орендної плати, а саме: замість «53 644 грн. 02 коп.» читати «34 744 грн. 28 коп.»
Підстава: звернення Зражавець Л.Г. від 28.07.15р., розрахунок визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки та розрахунок орендної плати за використання земельної ділянки від 03.03.2015 року.
3. Доручити:
3.1. Органам Держземагентства внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки та до земельно-облікових даних;
3.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок та їх реєстрації.
4. Землекористувачам у разі закінчення терміну договорів оренди земельних ділянок забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо продовження (поновлення) договорів оренди у встановленому законом порядку та діючими рішеннями Житомирської міської ради.
5. Зобов’язати землекористувачів:
5.1.  Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.
5.2. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». 
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                          Л.В. Цимбалюк
 
06.10.2015 Внесено зміни Завантажити
21.12.2015 Внесено зміни Завантажити
02.02.2016 внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове