Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 103
візитів сьогодні: 5621
візитів всього: 546041
Прогноз погоди
Звіт депутата Житомирської міської ради Боровської Наталі Дмитрівни
Шановні виборці!

Щороку звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Основним своїм завданням у Житомирській міській раді вважаю захист інтересів своїх виборців. На нашому окрузі в період 2014 р – 6 міс 2015 р. було зроблено.:
1. Побудована нова котельня для дошкільного закладу № 41 по пр. Миру, 20, а на 2015 рік заплановані кошти для капітального ремонту даху закладу.
2. Відремонтована ще одна частина інженерних мереж та облаштування нових санвузлів школи № 27 по пр. Миру, 27 , а в бюджеті 2015 році заплановано більше 200 тис. грн для повного завершення цих робіт.
3. Асфальтування доріг та прибудинкових території:
1. Капітальний ремонт вулиці О.Клосовського;
2. Капітальний ремонт вулиці біля дитячої поліклініки пр.Миру 11;
3. Капітальний ремонт прибудинкової території будинку пр.Миру 25;
4. Ямковий ремонт прибудинкової території будинку пр.Миру 19, пр.Миру 10;
5. Розроблений проект на капітальний ремонт прибудинкової території будинку пр.Миру 23; проект знаходиться на перевірці в  Укрдержбудекспертизі; був зроблений ямковий поточний ремонт.
6. Поточний ремонт проспекту Миру, вул.Максютова, вул.Богунської, запланований капітальний ремонт пров.2-го Колгоспного (250 тис.грн.).
7. Великий проект  2015 року - капітальний ремонт прибудинкової території будинків пр.Миру 2;   пр.Миру 4;   пр.Миру 6;   пр.Миру 8.
4. Над зверненням батьків, щодо продажу заборонених харчових продуктів в буфетах загально-освітніх закладів, прийшлось попрацювати майже 3 місяці, так як керівництво міста вперто не хотіло помічати проблеми, доки я не принесла в кабінет високо посадовців, куплені в школі дитиною цукерки у вигляді цигарок та цукерки невідомого походження синьо-зелених кольорів і т.д.
5. Постійно займаюсь контролем якості харчування в дитячих садочках і школах (пам'ятаєте ситуацію із постачанням спреду, замість вершкового масла). У грудні 2014 року виявила, що ковбаса та сосиски, що постачались в дитячі заклади є фальсифікатом, і мали ціну 32 грнкг , в той час, коли курс долара США був майже 19 грн1дол. Однак, керівництво міста вперто захищало виробника, наголошуючи:«Все нормально!». В свій час регіонали такими ж методами захищали постачальника спреду.
6. У зв´язку з військовими діями, гостро повстає питання безпеки життя наших дітей. Ініціювала встановлення відеоспостереження на території шкіл та садочків. За інформацією першого заступника С.І. Сухомлина, цього року вже планується встановлення в школах перших відеокамер.
7. Проводиться реконструкція спортивного майданчика для жителів будинків за адресою пр. Миру 10 та пр. Миру 12. Спостерігаючи за виконанням робіт на цьому об'єкті (майже три роки), розумію, яка низька ефективність тих, хто працює в міській раді у виконавчому секторі.
8. З метою організації дозвілля та відпочинку мешканців району Богунія,  ініціювала створення міського скверу за адресою: пр.Миру  21 – яблуневий садок.  Депутатський корпус підтримав мою ідею, і цього року були виділені кошти на розробку проекту. Слідкуйте за інформацією в ЗМІ про громадські обговорення проекту скверу, запрошую прийняти участь.
9. Запланована реконструкція спортивного майданчику ЗОШ №5 (сума- 264646,00 грн)
10. Новий сучасний дитячий майданчик буде встановлено за адресою: пр.Миру 19.

Мною були ініційовані проекти рішень ЖМР і підтримані депутатами:
- 18.06.2014р. № 724 "Про запровадження запису до лікарів по телефону"
- від 24.09.2014р. № 778 "Про звернення до Президента та Голови Верховної Ради України щодо обмеження реклами алкоголю, пива."
- від 10.10.2014р. № 786 "Про громадський контроль якості харчування в шкільних та дошкільних закладах міста"
- від 09.12.2014р. № 828 "Про прозорість використання батьківських коштів у закладах освіти".
- від 05.08.2014  «Про  обмеження реалізації алкогольних напоїв, пива на території міста Житомира»
 
Рішення, не підтримані депутатським корпусом: «Про  внесення змін в Положення про постійні комісії Житомирської міської ради.» - щодо прозорості призначення на посади заступників міського голови, керівників управлінь, комунальних підприємств тощо;  «Про демонтаж тимчасових споруд» - стосується незаконно встановлених МАФів;  «Про заборону розміщення тимчасових споруд в місцях відпочинку».
 
Останні мій проект поданий 3 липня 2015 р. «Про місцеві ініціативи в м.Житомирі», він дозволить громадськості самостійно без депутата, лише за підтримки суспільства реалізувати право  впливати на демократичні зміни у суспільстві, дозволить на рівні депутатського корпусу ініціювати, і подавати на розгляд ЖМР проекти рішень, які змінять життя житомирянина на краще.
 
Розподіл депутатських коштів на потреби округу:
1. 30 000 грн дитячий майданчик для жителів будинків О.Клосовського 3, 5, 7 та Максютова 27 а.
2. 5 000 грн  Центральна дитяча міська лікарня
3. 5 000 грн  Житомирський центр творчості дітей та молоді
4. 5 000 грн ЗОШ №27 (придбання меблів, оргтехніки)
5. 5 000 грн ДЗ №41 (придбання меблів, оргтехніки)

Мої звіти за минулі роки можна прочитати на сайті Житомирської МР. Цього року не маю наміру балотуватися до ЖМР, даю можливість іншим житомирянам реалізувати свої ідеї, щодо покращення життя житомирян. Підтримую кандидатуру на посаду міського голови прогресивну особистість, благодійника Сухомлина Сергія.

Вдячна Вам за честь бути Вашим представником в ЖМР!

                                                                       Депутат Житомирської міської ради,
Голова громадської організації «Я-мама!»
БОРОВСЬКА Наталя Дмитрівна

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare