Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70643
Прогноз погоди
19.08.2015 - Про підготовку і проведення приписки юнаків 1999 року народження до призовної дільниці Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату
             
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від ____________№_____
          м. Житомир
 
Про підготовку і проведення приписки юнаків 1999 року народження до призовної дільниці
Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату
 

Заслухавши інформацію Житомирського міського військового комісара Матвійця А.В. про необхідність проведення приписки в період січня-березня 2016 року до призовної дільниці  м. Житомира громадян 1999 року народження з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей, відповідно до ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та згідно зі статтею 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Провести приписку громадян 1999 року народження за місцем їх постійного та тимчасового проживання до призовної дільниці м. Житомира за адресою: вул. Маршала Рибалка, 21 упродовж січня-березня 2016 року.
2.  Утворити комісію з питань приписки громадян до призовної дільниці   м. Житомира згідно з додатком.
3. Запропонувати Житомирському міському військовому комісару Матвійцю А.В. в строк до 20 грудня 2015 року скласти графік проведення приписки та довести до членів комісії дні та години роботи, організувати оповіщення громадян 1999 року народження про їх явку на призовну  дільницю.
4.  Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності,  директорам навчальних закладів, керівникам комунальних виробничих житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств до 1 грудня 2015 року:
 4.1. Надати до Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату списки громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці.
4.2. Забезпечити оповіщення, організований збір документів для особових справ призовників, своєчасну явку громадян на призовну дільницю згідно з розрахунком явки.
5.   Рекомендувати:
5.1. Керівникам підприємств та організацій незалежно від форми власності направити до Житомирського об’єднаного військового комісаріату технічних працівників для забезпечення проведення приписки громадян 1999 року народження до призовної дільниці м. Житомира в січні-березні 2016 року.
 5.2. Житомирському міському центру зайнятості направити не менше трьох осіб, що перебувають на обліку до Житомирського об’єднаного військового комісаріату для забезпечення проведення приписки громадян 1999 року народження до призовної дільниці м. Житомира в січні-березні 2015 року.
 6.  Управлінню охорони здоров’я міської ради: 
 6.1. Забезпечити медичну комісію інструментарієм, медичним, господарським майном, що необхідні для медичного огляду громадян при приписці до призовної дільниці.
6.2. Відправити до 20 грудня 2015 року у комісію з питань приписки медичні картки амбулаторного хворого з вкладними листками до них, списки осіб, які стоять на диспансерному обліку.
6.3 Для повного і якісного обстеження призовників у встановлені терміни наказом по центральних міських лікарнях виділити необхідну кількість ліжко-місць та закріпити лікарів, відповідальних за обстеження.
 6.4. Назначити по центральних міських лікарнях у встановленому порядку лікаря, який буде організовувати та координувати лікувально-оздоровчу роботу серед допризовників і призовників міста. 
6.5. Розробити комплексний план лікувально-оздоровчої роботи серед допризовників і призовників міста на 2016 рік,
 7. Провести в листопаді,  грудні 2015 року і січні 2016 року повне і якісне рентгенівське обстеження органів грудної клітини, аналізів крові, сечі, електрокардіограми, встановлення групи і резус-фактору крові призовників в ДЦМЛ, ЦМЛ № 1, ЦМЛ № 2
8. Запропонувати Житомирському міському відділу УМВС України в Житомирській області:
8.1.Надіслати до 1 грудня 2015 року у Житомирський ОМВК списки допризовників 1999 року народження, які притягались до кримінальної відповідальності, що знаходяться під слідством, викликались в органи внутрішніх справ за порушення громадського порядку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами.
 8.2. Проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки і організувати їх явку на комісію з питань приписки за поданням Житомирського ОМВК.
 9. Запропонувати начальникам управлінь праці і соціального захисту населення Богунської та Корольовської рад в м. Житомирі забезпечити надання до Житомирського ОМВК списків громадян 1999 року народження визнаних інвалідами.
10. Керівникам навчальних закладів міста призначити наказом по навчальному закладу особу, відповідальну за приписку громадян 1999 року народження до призовної дільниці та надання до військового комісаріату всіх необхідних документів для проведення цієї роботи.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Бочковського О.М.

Секретар міської ради  Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.