Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70663
Прогноз погоди
17.08.2015 - Про відмову у встановленні режиму роботи об’єкту торгівлі
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ
 
від___________№___________
        м.Житомир
      
 Про відмову у встановленні режиму
 роботи об’єкту торгівлі

      
Розглянувши інформаційний лист-заяву фізичної особи-підприємця Зуєвої Ю.Ю., відповідно до ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06  №833 (зі змінами та доповненнями) та на виконання рішення виконавчого комітету  Житомирської міської ради  від 16.10.13 № 491 «Про затвердження Положення  про порядок встановлення режиму роботи об’єктів  торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира» (далі Положення), виконавчий комітет міської ради                         
ВИРІШИВ:
1. Відмовити фізичній особі-підприємцю Зуєвій Юлії Юріївні у встановленні режиму роботи в нічний час відділу магазину,  розташованого за адресою: м. Житомир, вул. Шелушкова, 73,  відповідно до  п. 3.6. розділу 3 Положення.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                         Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.