Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 51
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513668
Прогноз погоди
17.08.2015 - Про формування цивільного захисту в місті Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від __________№ _____
           м. Житомир
Про формування цивільного
захисту в місті Житомирі
Відповідно до пункту 1, частини 2, статті 19 Кодексу цивільного захисту  України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 № 787 «Про затвердження Порядку утворення, завдання та функції формувань цивільного захисту», статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення рівня готовності до проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі тих, що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій чи терористичних актів на території міста, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити:
1.1. Положення про формування цивільного захисту міста Житомира згідно додатку 1.
1.2. Перелік суб’єктів господарювання міста та формувань цивільного захисту, що створюються на їхній базі, згідно додатку 2.
2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Дідківський М.В.):
2.1. В місячний термін відпрацювати та довести до керівників суб’єктів господарювання методичні рекомендації щодо створення та функціонування територіальних та об’єктових формувань цивільного захисту.
2.2. До 25 жовтня 2015 року провести з керівниками суб’єктів господарювання на базі яких створюються територіальні та об’єктові формування цивільного захисту, заняття з питань організації їх підготовки та підтримання в готовності до дій за призначенням.
3. Рекомендувати керівникам суб’єктів господарювання згідно додатку 2 до 1 жовтня 2015 року створити та привести в готовність до дій за призначенням територіальні та об’єктові формування цивільного захисту.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Кудряшова П. Ю.

Секретар міської ради                Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare