Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132241
Прогноз погоди
14.08.2015 - Про надання громадянам жилої площі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 

від ______________№________
м. Житомир
 
Про надання громадянам
жилої площі.
 
Розглянувши надані документи, пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі, відповідно до статті 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні ”, Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради  від 11.12.1984 № 470, Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністра оборони України   від 30.11.2011 № 737, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
 1. Затвердити список військовослужбовців, яким надається у постійне користування жила площа згідно із рішенням житлової комісії військової частини, рішенням житлової комісії Житомирського гарнізону, рішенням комісії з контролю за розподілом житла в гарнізонах Збройних Силах України від 22.04.2015 № 105, які перебувають на квартирному обліку у Житомирському гарнізоні,  згідно з додатком 1.
 2. Затвердити список громадян, яким надається у постійне користування жила площа згідно зі спільним рішенням адміністрації, профспілкового комітету та трудового колективу департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації від 30.03.2015, які перебувають на квартирному обліку у департаменті фінансів Житомирської обласної державної адміністрації,  згідно з додатком 2.
 3.  Відділу по обліку та розподілу  жилої площі  міської  ради  видати ордери згідно з даним рішенням з урахуванням особливих умов надання жилої площі.                                
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демчика Є.О.
 
Секретар міської ради                                                                   Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове