Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 546301
Прогноз погоди
10.08.2015 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
     від _________№ _____
              м.Житомир

Про зміни договорів найму
жилих приміщень

Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1.  ….. на квартиру № …будинку …. по   вул. …,  що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я .. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.2. …. на квартиру № ….будинку …. по  вул. …, що складається з п’яти кімнат жилою площею  … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.3. …. на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. …. на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею  … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № …. будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.6. … на квартиру № … будинку … по просп. …., що складається з чотирьох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.

1.7. …. на квартиру № ….будинку …. по площі …, що складається з трьох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.8. … квартиру № …. будинку … по    вул. …., що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.9. …. на квартиру № …. будинку …. по      вул. …., що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.10. …., ….року народження, на квартиру № .. будинку …. по вул. …., що складається з  однієї кімнати жилою площею … кв.м і загальної кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …... закрити.
1.11. …. на квартиру № ….будинку …. по    вул. …., що складається з трьох кімнат жилою площею    ….. кв.м і кухні, сім’я ….чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.12. …. на квартиру № …будинку ….по   вул. …., що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я …чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на ...., закрити.
 1.13. …. на квартиру № … будинку .. по   вул. …., що складається з однієї кімнати  жилою площею …. кв.м. і кухні, сім’я …чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на ...., закрити.
1.14. …. на квартиру № … будинку …. по  площі …, що складається з двох кімнат  жилою площею ….кв.м. і кухні, сім’я …. чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на ...., закрити.
1.15. ….на квартиру № ….будинку …. по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …..кв.м. і кухні, сім’я …..чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – ….. Особовий рахунок на ….  закрити.
2. Контроль   за  виконанням   даного   рішення   покласти   на  заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до  розподілу функціональних обов’язків
 
      Секретар міської ради                                                                  Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare