Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5195
візитів всього: 134006
Прогноз погоди
07.08.2015 - Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 15.10.14 № 474

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про внесення змін до рішення
міськвиконкому від 15.10.14 № 474
 
З метою удосконалення роботи щодо організації харчування громадян та дітей із сімей, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції,  згідно зі статтями 32, 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до пункту 2, підпункту 4.2. пункту 4, пункту 5 рішення  міськвиконкому  від 15.10.14 № 474 „Про організацію проживання та харчування громадян та дітей із сімей, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції”, а саме:
1.1. пункт 2 викласти в такій редакції:
„ 2. У разі відсутності можливості тимчасового проживання в об’єктах державної, комунальної та приватної власності на території Житомирської області або відмови громадян, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції, їх може бути поселено в готель „Житомир” комунального підприємства „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради та забезпечено одноразовим гарячим харчуванням вартістю 25,00 грн. на одну особу.”
1.2. підпункт 4.2 пункту 4 викласти в такій редакції:
„ 4.2. Громадянам, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, проживають в готелі "Житомир" та отримують одноразове гаряче харчування, в розмірі 25,00 грн. на одну особу в день.”
1.3. пункт 5 викласти в такій редакції:
„5. У разі не відвідування навчальних закладів, вихідні, канікулярні дні, під час хвороби, у зв’язку із ускладненням епідситуації (карантин) адресна допомога на харчування надається на дітей із сімей, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції і проживають в готелі "Житомир",  в розмірі 25,00 грн. на одну дитину в день за заявою одного з батьків або осіб, які їх замінюють, та на підставі підтверджуючих документів закладів освіти та охорони здоров’я.”
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Цимбалюк Л.В.
 
Секретар міської ради                                                                Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове