Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133032
Прогноз погоди
05.08.2015 Про передачу з балансу КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради новозбудованого багатоквартирного житлового будинку по вул. Щорса, 155 в м. Житомирі на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «НЕО-СІТІ»
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

          
від _________________ № ________
             м. Житомир
 
Про передачу з балансу
КП «Агентство з управління майном»
Житомирської міської ради
новозбудованого багатоквартирного
житлового будинку по вул. Щорса, 155 в
м. Житомирі на баланс об’єднання 
співвласників багатоквартирного
будинку «НЕО-СІТІ»
 
З метою якісного обслуговування та належного утримання житлового фонду, відповідно до Закону України «Про об’єднання cпіввласників багатоквартирного будинку», постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», рішення загальних зборів ОСББ «НЕО-СІТІ» про прийняття житлового будинку № 155 по вул. Щорса в м. Житомирі на баланс об’єднання cпіввласників багатоквартирного будинку «НЕО-СІТІ» та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Комунальному підприємству «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради передати з балансу підприємства новозбудований багатоквартирний житловий будинок № 155 по вул. Щорса в м. Житомирі на баланс об’єднання cпіввласників багатоквартирного будинку «НЕО-СІТІ».
2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі новозбудованого багатоквартирного житлового будинку № 155 по вул. Щорса в м. Житомирі на баланс об’єднання cпіввласників багатоквартирного будинку «НЕО-СІТІ» згідно з додатком.
3. Передачу новозбудованого багатоквартирного житлового будинку № 155 по вул. Щорса в м. Житомирі на баланс об’єднання cпіввласників багатоквартирного будинку «НЕО-СІТІ» здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської  ради                                                             Л. В. Цимбалюк                           
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове