Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5483
візитів всього: 401762
Прогноз погоди
Про роботу організаційного відділу Корольовської районної ради м.Житомира

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я                               проект

(Двадцять дев’ята сесія VІ скликання)

 

 

Від  ___________ № _________

Про    роботу    організаційного

відділу Корольовської районної

ради м. Житомира

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача організаційного відділу районної ради Козачук С. Л. про роботу організаційного відділу Корольовської районної ради м. Житомира, районна рада відмічає, що відділом проводиться належна робота, спрямована на виконання покладених на відділ функцій, а саме - організаційне, інформаційне, аналітичне забезпечення діяльності районної ради та її виконавчих органів.

Забезпечення організації підготовки та проведення засідань постійних комісій, президії і сесій районної ради, а також своєчасний аналіз їх діяльності є одним з пріоритетних напрямків роботи відділу. У період з листопада 2010 року по серпень 2015 року (в період VІ скликання) забезпечено проведення 183 засідань постійних комісій, 25 засідань президії та 28 сесій Корольовської районної ради м. Житомира. Організаційним відділом за звітний період підготовлено проекти 86 рішень районної ради.  

На кожну сесію районної ради відділом узагальнювалася інформація про діяльність районної ради та її виконавчого комітету, проведену у міжсесійний період.         

Належна увага приділялася допомозі депутатам районної ради у реалізації ними депутатських повноважень у виборчих округах: проведенні зустрічей і звітів перед виборцями, прийомі громадян. Депутатам вчасно надавалися довідково – інформаційні та інші матеріали, забезпечувалися консультації спеціалістів, необхідних для здійснення депутатських повноважень; забезпечувалося своєчасне планування та організація навчання депутатів районної ради; оформлялися посвідчення помічників –консультантів депутатів районної ради, видавалися довідки.

 

В порядку, передбаченому чинним законодавством, відділ сприяє роботі дільничних виборчих комісій у здійсненні ними своїх повноважень.

При підготовці та проведенні виборів Президента України та народних депутатів України, відділом була проведена робота по організації обстеження стану матеріально-технічного забезпечення центрів звичайних та спеціальних виборчих дільниць, розташованих на території району, інформація узагальнювалася та направлялася для подальшого опрацювання у виконавчий комітет Житомирської міської ради.

Ведеться робота по підготовці до проведення місцевих виборів, які відбудуться у жовтні 2015 року.

Відділом здійснювалося організаційне забезпечення проведення районних і організаційна підтримка загальноміських та загальнодержавних заходів, готувалися привітання з ювілейними та знаменними датами, професійними святами трудових колективів підприємств, установ, організацій району, окремих громадян. Вживалися заходи щодо забезпечення гласності роботи районної ради та її виконавчих органів.  

Враховуючи наведене вище, Корольовська районна рада м. Житомира

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію про роботу організаційного відділу Корольовської районної ради м. Житомира взяти до відома.

 

2. Організаційному відділу Корольовської районної ради м. Житомира (Козачук С. Л.):

 

2.1. Впроваджувати нові форми і методи роботи з депутатами районної ради, спрямовані на покращення їх діяльності у районній раді та її виконавчих органах.

 

2.2. Удосконалювати роботу по наданню допомоги депутатам районної ради в організації їх діяльності у виборчих округах: при проведенні зустрічей з мешканцями Корольовського району та звітів перед виборцями.

 

2.3. Сприяти депутатам районної ради у взаємодії з виконавчими органами районної ради, органами місцевого самоврядування та органами влади вищого рівня, керівниками підприємств, організацій та установ району, об’єднаннями громадян, засобами масової інформації при вирішенні питань, делегованих Корольовській районній раді м. Житомира.

 

2.4. Вносити пропозиції керівництву районної ради щодо вдосконалення організаційної роботи, направленої на більш ефективну та якісну підготовку заходів, які проводить районна рада.

 

3

3. Виконавчим органам та спеціалістам апарату виконкому Корольовської районної ради м. Житомира:

 

3.1. Надавати дієву допомогу депутатам районної ради у здійсненні ними депутатських повноважень.

 

3.2. Забезпечувати своєчасне і в повному обсязі  надходження до організаційного відділу районної ради інформацій про виконання рішень районної ради та інших розпорядчих документів для узагальнення та підготовки довідково-інформаційних матеріалів.   

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. та постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики (Янович О.О.).

 

 

Голова ради                                                                                О.В.Соя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове