Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5405
візитів всього: 357733
Прогноз погоди
31.07.2015 - Про проведення в місті Житомирі шкільного базару до нового навчального 2015-2016 року
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ

 від ______________№___________
                  м. Житомир
 
Про проведення в місті Житомирі
шкільного базару до нового
навчального 2015-2016 року

З метою своєчасного  забезпечення школярів необхідним приладдям, одягом, товарами спортивного призначення та іншими товарами до нового навчального року, враховуючи звернення субєктів господарювання та відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконавчий  комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Організувати з 05 серпня по 05 вересня 2015 року  виїзну торгівлю товарами шкільного асортименту за адресами:  вул. І. Кочерги, 5-а, вул. Київська, 37 відповідно до схем розміщення тимчасових торговельних місць на період проведення шкільного базару, розроблених та погоджених управлінням містобудування, архітектури та  дизайну міського середовища міської ради.
 2.Суб’єктам господарювання, які здійснюватимуть торгівлю непродовольчими товарами шкільного асортименту за адресами, вказаними в п.1  даного  рішення:
 2.1. узгодити асортиментний перелік товарів для реалізації за вказаними адресами з Житомирським міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби  у Житомирській області;
 2.2. забезпечити утримання тимчасових торговельних місць та прилеглої  до них території в належному санітарному стані, укладення договору на вивіз твердих побутових відходів на період проведення шкільного базару, а також наявність урни   на  місці здійснення діяльності.
3. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою міста Житомира» Житомирської міської ради забезпечити контроль за  утриманням території за вказаними адресами в належному санітарному стані.
4. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному сайті Житомирської міської ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар міської ради                                                                 Л.В. Цимбалюк                                                                                                                                      


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове