Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542624
Прогноз погоди
30.07.2015 - Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ________________ № ____
м. Житомир
 
Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів 
 

З метою компенсації втрат за пільговий проїзд міським електротранспортом та автомобільним транспортом на міських автомобільних маршрутах загального користування  окремих категорій громадян, які мають право на безоплатний проїзд згідно із законодавством України, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.03.06 року №110 «Про затвердження Порядку обліку витрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків місцевих бюджетів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» та відповідно до протоколу засідання комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити з 01.09.2015 коефіцієнти співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, які перевозяться міським електротранспортом та автотранспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, у відповідності з додатком 1.
2. Внести зміни у рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 06.08.2014 року № 321 «Про утворення комісії для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів» та затвердити склад комісії для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів у відповідності з додатком 2.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради             Л.В. Цимбалюк
 
Додатки Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare