Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 3
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131733
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 18 серпня 2015 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

        

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться   18  серпня 2015 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань     (кім. 320)

   

 

 

УКРАЇНА

 КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від   ____________  № ______                                  

Про роботу фінансового відділу

районної ради щодо виконання

делегованих повноважень в 2014 році 

та І півріччі 2015 року

 

          Заслухавши  інформацію  начальника  фінансового  відділу  районної  ради         Когут А. В. про роботу фінансового відділу районної ради щодо виконання делегованих повноважень  в 2014 році та І півріччі 2015 року, визначених рішенням міської ради від 25.02.03. №160 «Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської  та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», рішення міської ради від 07.02.14. № 614 «Про міський бюджет на 2014 рік», рішення міської ради від 29.01.15 № 844 «Про міський бюджет на 2015 рік», рішення районної ради від 11.02.14 №132 «Про районний бюджет на 2014  рік» та рішення районної ради від 30.01.15 № 161 «Про районний бюджет на 2015 рік» виконавчий комітет районної ради

ВИРІШИВ:

1.  Інформацію про роботу  фінансового відділу районної ради по виконанню делегованих повноважень за 2014 рік та І півріччя 2015 року взяти до відома.

2.   Фінансовому відділу районної ради (Когут А.В.):

2.1.Сприяти  виконавчим органам Корольовської районної ради щодо виконання районного бюджету в межах затверджених кошторисних призначень.

2.2.Забезпечити надання звітів, інформацій управлінню Державної казначейської служби України у м. Житомирі та департаменту бюджету та фінансів міської ради  в установлені терміни.

2.3.Спільно з департаментом бюджету та фінансів міської ради вирішувати забезпечення фінансування із державного бюджету в необхідному обсязі коштів (субвенції) на житлово-комунальні послуги організаціям-надавачам послуг та фінансування із місцевого бюджету на утримання органів місцевого самоврядування.

2.4.Здійснювати перевірку кошторисів головних розпорядників коштів, детально аналізувати використання кошторисних призначень та  в разі необхідності  подати департаменту бюджету та фінансів міської ради розрахунки про додаткове виділення коштів.

3. Про хід виконання даного рішення інформувати райвиконком в грудні         2015 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г.

 

Голова ради                                                                   О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від _________________ №_________

 

Про забезпечення окремих категорій

населення Корольовського району

путівками на санаторно-курортне

лікування

 

Заслухавши та обговоривши інформацію провідного спеціаліста відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира (надалі – управління) Лесик Л.Л. щодо забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян виконавчий комітет районної ради відмічає, що забезпечення путівками ведеться відповідно до “Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року №187 та згідно з «Інструкцією про порядок обліку, зберігання, розподілу та видачі путівок до санаторно-курортних та інших лікувально-оздоровчих установ в органах соціального захисту населення України», затвердженого Міністерством праці та соціальної політики України 25 грудня 1997 року.

Станом на 1 липня 2015 року в управлінні праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради на обліку перебуває 1660 осіб, в тому числі: 92 інваліда війни, 57 учасників бойових дій, 4 учасника бойових дій антитерористичної операції, 134 учасника війни, 71 член сім’ї померлих (загиблих) ветеранів війни, з них 3 особи, які мають статус за загиблих в антитерористичної операції, 967 інвалідів загального захворювання, з них 56 інвалідів спинального профілю та 335 ветеранів праці, пенсіонерів. Облік ветеранів праці та пенсіонерів на путівку ведеться відповідно до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» від 16 грудня 1993 року №3721-ХІІ, але державою не фінансується.

В управлінні праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира ведеться облік на санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 про «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням». Порядок передбачає ведення обліку інвалідів війни та учасників бойових дій, які виконували конституційний обов’язок щодо захисту Вітчизни на Сході нашої держави.

За 2014 рік та за 1-ше півріччя 2015 року управлінням отримано та розподілено згідно з чергою ветеранів війни, інвалідів загального захворювання та з дитинства 281  путівка, що складає 16,9 % від потреби. Управлінням праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради  за рахунок державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, зокрема, на придбання санаторно-курортних путівок у 2014 році закуплено та виділено Корольовському району 40 путівок у санаторій «Дениші» на суму 144.720 тис. грн, з них 14 путівок отримали супровідники інвалідів війни 1-ї групи.

Рівень забезпеченості інвалідів путівками до санаторіїв досить незначний.

  Найбільша потреба в оздоровленні у санаторії “Дениші”. Місцевий санаторій багатопрофільний і майже всі категорії інвалідів, незалежно від віку, які перебувають на обліку на санаторно-курортне оздоровлення, бажають лікуватись саме у цьому лікувальному закладі.

За 2014 рік та за 1-ше півріччя 2015 року грошову компенсацію за невикористану санаторно-курортну путівку отримали 192 інваліда війни та 48 інвалідів загального захворювання на загальну суму 77310 грн.

Грошова компенсація за самостійне санаторно-курортне лікування у 2014-2015 рр. становить 360 грн. За звітний період оформлення такої компенсації не проводилось.

Враховуючи зазначене вище, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію про забезпечення окремих категорій населення Корольовського району путівками на санаторно-курортне лікування взяти до відома.

 

2.Управлінню праці та соціального захисту населення (Мисюк В.В.) продовжити роботу по забезпеченню санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплату грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування.

 

3.Спільно з департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та управлінням праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради вживати заходів щодо забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів.

 

4.Забезпечити  висвітлення у засобах масової інформації та на сайті  «Житомирська міська рада» розділ «Корольовська районна рада» щодо чинного законодавства у сфері соціального захисту інвалідів.

 

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

 

 

Голови ради                                                                        О.В. Соя

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове