Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134395
Прогноз погоди
17.07.2015 - Про надання згоди Дідківській Н.О. на встановлення меморіальної дошки Абрамовичу Артему Володимировичу
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від  _______________    №  ______    
                                      м. Житомир     
Про надання згоди Дідківській Н.О.
на встановлення меморіальної дошки
Абрамовичу Артему Володимировичу
Розглянувши звернення Дідківської Наталії Олегівни про надання згоди на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті старшого лейтенанта 30-ї Новоград-Волинської окремої механізованої бригади Збройних Сил України Абрамовича Артема Володимировича, який трагічно загинув, захищаючи територіальну цілісність України на території Донецької області, на фасаді багатоповерхового житлового будинку № 66 по вулиці Леваневського, відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати згоду Дідківській Наталії Олегівні на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті Абрамовича Артема Володимировича, на фасаді багатоповерхового житлового будинку № 66 по вулиці Леваневського в місті Житомирі, де він проживав.
2. Дідківській Н.О. здійснити встановлення та утримання даної меморіальної дошки відповідно до вимог чинного законодавства України, державних стандартів, норм і правил.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.

Секретар міської ради        Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове