Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132160
Прогноз погоди
13.07.2015 - Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО та членів їх сімей
Україна
Житомирська міська рада
Проект РІШЕННЯ
 
Про звільнення від сплати комунальних
послуг учасників АТО та членів їх сімей

Відповідно до статей 46, 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 3 метою надання підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, враховуючи рішення постійних комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, розглянувши звернення депутата міської ради Пухтаєвича М. Г., а також звернення учасників АТО та членів їх сімей - мешканців м. Житомира, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Звільнити від сплати окремих житлово-комунальних послуг (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, вивезення ТПВ) учасників антитерористичної операції та членів їх сімей з 01.09.2015 року до 31.12.2015 року.
2. Затвердити Положення про звільнення від сплати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, вивезення ТПВ, згідно з додатком 1.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

Секретар міської ради Л. В. Цимбалюк

Суб’єкт подання рішення, депутат міської ради М. Г. Пухтаєвич
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове