Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512884
Прогноз погоди
13.07.2015 - Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в нічний час на території м. Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від___________№___________
        м.Житомир
 
Про встановлення режиму
роботи об’єктів торгівлі,
закладів  ресторанного господарства
та сфери послуг  в нічний час
на території м. Житомира
 
Розглянувши інформаційні листи-заяви, заяви суб’єктів господарської діяльності, відповідно до ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06  №833 (зі змінами та доповненнями), Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.02 № 219 (зі змінами та доповненнями) та на виконання рішення виконавчого комітету  Житомирської міської ради  від 16.10.13 № 491 «Про затвердження Положення  про порядок встановлення режиму роботи об’єктів  торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира» (далі - Положення), виконавчий комітет міської ради                         
      ВИРІШИВ:
1. Скасувати встановлений режим роботи в нічний час об’єктів,  розміщених на території м. Житомира, відповідно до п. 4.1.1. розділу 4 Положення, згідно з додатком  1.
2. Встановити  режим роботи в нічний час об’єктів,  розміщених на території м. Житомира, згідно з додатком  2.
Рекомендувати суб’єктам господарювання, що зазначені в додатку 2, встановити камери відеоспостереження в об’єктах та на прилеглій до них території.
3. Зобов’язати суб’єктів господарювання, вказаних в додатку 2: 
3.1. Забезпечити дотримання громадського порядку в приміщеннях об’єкту та на  прилеглій території.
3.2. Не використовувати в нічний час на  прилеглій до  об’єкту території звуковідтворювальну апаратуру та інші джерела побутового шуму, салюти, фейєрверки та інші піротехнічні засоби.
3.3. Не допускати порушень санітарних норм, режиму роботи  об’єкта, вимог чинного законодавства щодо порядку  здійснення господарської діяльності, що зачіпають  права та інтереси  громадян міста при роботі в  нічний час.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                          Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare