Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5190
візитів всього: 133713
Прогноз погоди
10.07.2015 - Про передачу новозбудованих інженерних водопровідних і каналізаційних мереж на баланс КП «Житомирводоканал»
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
 від                             №_______              
                 м. Житомир
    
Про  передачу новозбудованих
інженерних водопровідних і
каналізаційних мереж на  баланс
КП «Житомирводоканал»
 
Розглянувши лист комунального підприємства «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради від 25.06.2015 № 715 Про передачу новозбудованих зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж на баланс комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради, з метою кваліфікованого технічного обслуговування, утримання в технічно - справному стані, відповідно до Законів України «Про житлово - комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати новозбудовані зовнішні інженерні водопровідні та каналізаційні мережі до багатоквартирного житлового будинку по вул. Щорса, 155, на баланс та експлуатаційне  обслуговування комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради, а саме:водопровідна мережа Д-110 мм, протяжністю 22,0м, балансовою вартістю 18,75 тис.грн.; каналізаційна мережа Д-225 мм, протяжністю 148,0м, балансовою вартістю 53,62 тис. грн..
2. Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради безоплатно прийняти на баланс зовнішні водопровідні та каналізаційні мережі, вказані в пункті 1 цього рішення, та забезпечити їх належне утримання та планово - профілактичне обслуговування у відповідності з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демчика Є.О.
 
Секретар міської ради                                                              Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове