Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134386
Прогноз погоди
09.07.2015 - Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про затвердження Порядку складання,
затвердження та контролю за виконанням
фінансових планів підприємств, що належать
до комунальної власності міста
 
З метою удосконалення системи контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Житомирської міської ради, відповідно до статей 24, 78 Господарського кодексу України, статей 28, 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з урахуванням норм наказу Міністерства економіки України від 02.03.2015 № 205, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити:
1.1. Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста, згідно з додатком 1.
1.2. Склад комісії з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради згідно з додатком 2.
1.3. Положення про комісію з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради згідно з додатком 3.
1.4. Перелік профільних виконавчих органів міської ради для підприємств комунальної власності міста згідно з додатком 4.
2. Керівникам виконавчих органів міської ради дане рішення довести до відома комунальних підприємств, що належать до сфери їх управління.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 07.11.12 № 459 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар міської ради            Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове