Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537905
Прогноз погоди
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Житомирській міській раді збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства»
ЗВІТ
про  повторне відстеження результативності регуляторного акту
2 липня 2015 року                                                                              м. Житомир
 
Вид та назва регуляторного акту, дата його прийняття та номер:
Рішення Житомирської міської ради від 18.06.2014р. №721 «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Житомирській міській раді збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства».
 
Назва виконавця заходів з відстеження: управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради.
 
Цілі прийняття акта:
- приведення земельних правовідносин на території міста Житомира у відповідність до статті 206 Земельного кодексу України. Плата за користування землею буде проведена в повному обсязі за весь період фактичного користування;
- забезпечення ефективного використання земельного фонду міста в інтересах територіальної громади міста;
- збільшення надходжень до міського бюджету та направлення додаткових коштів на соціальний розвиток міста;                                                                                                            
- забезпечення більш повного обліку земель, їх власників і користувачів, раціонального та ефективного використання земельних ділянок.
 
Строк виконання заходів з відстеження: 30.06.2015 – 02.07.2015
 
Тип відстеження: повторне.

Методи одержання результатів відстеження: використано метод збору даних та інформації, наявної в управлінні регулювання земельних відносин Житомирської міської ради.
 
Дані, на основі яких відстежувалася результативність: Проведено аналіз інформації, наявної в управлінні регулювання земельних відносин Житомирської міської ради.
 
Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Основним показником є кількість земельних ділянок щодо яких територіальним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі складено акти обстеження про порушення вимог земельного законодавства.

Впродовж року з моменту прийняття зазначеного рішення не було складено та затверджено жодного акту про визначення розміру збитків, не підписано жодного договору про добровільне відшкодування збитків в зв’язку зі змінами в законодавстві, які відбулися продовж 2014 року початку 2015 року. Зокрема, статтею 31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (зі змінами, внесеними Законом України від 31.07.2014 № 1622-VII) заборонено проведення перевірок контролюючими органами підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців. Аналогічний мораторій на перевірки запроваджено й у 2015 році.

У зв’язку з тим,  що реалізація даного регуляторного акту може здійснюватися за наявності відповідного акту територіального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі про порушення вимог земельного законодавства та зважаючи на мораторій на перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, позитивного впливу регуляторного акту на взаємодію органів місцевого самоврядування з фізичними та юридичними особами (користувачами земельних ділянок) та досягнення поставлених цілей, які  покладалась на  регуляторний  акт  при  його затвердженні не відбулося.

Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: Враховуючи вищезазначене, результативність регуляторного акту буде визначена при періодичному відстеженні.
 
В. о. міського голови                                                                     Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare