Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145672
Прогноз погоди
02.07.2015 - Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці»

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 РІШЕННЯ

         
від __________№___________
м. Житомир

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади
міста Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка
станції Житомир Південно-Західної залізниці»

Відповідно до Законів України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада

ВИРІШИЛА:
 
1.Надати згоду на прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади м.Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці» з зобов’язанням використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.
2.Вважати таким, що втратило чинність, рішення Житомирської міської ради від 11.03.2015 №863 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Житомира єдиного майнового комплексу державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці».
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Секретар міської ради                                     Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове