Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70633
Прогноз погоди
25.06.2015 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _________№ _____
              м.Житомир

Про зміни договорів найму
жилих приміщень

Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1. … на квартиру № … будинку … по вул. …,  що складається з однієї   кімнати  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.2. …. на квартиру № … будинку … по  вул…., що складається з двох кімнат  жилою площею …кв.м і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ... Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. …  на квартиру № … будинку …  по пров. …, що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.4. …. на квартиру № … будинку …  по  вул. …, що складається з трьох  кімнат  жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № …будинку …. по вул. …,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею   ….кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.6. … на квартиру № … будинку … по   вул. …,  що  складається з трьох   кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.7. … на квартиру № … будинку …. по вул. …,  що  складається з трьох кімнат  жилою  площею …. кв.м        і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.8. … на квартиру № … будинку … по вул. ..,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.9. … на квартиру № …. будинку … по    вул. …,  що  складається з трьох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.10. …. на квартиру № … будинку ….по вул. …,  що  складається з однієї  кімнати  жилою  площею … кв.м  і загальної кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.11. …. на квартиру № ….будинку … по вул. …,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею  … кв.м  і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.   
1.12. … на квартиру № … будинку …. по вул. ….,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею …. кв.м  і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.13. …. на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.   
1.14. … на квартиру № ….будинку …по вул. …,  що  складається з чотирьох кімнат  жилою  площею …кв.м  і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.   
1.15. … на квартиру № … будинку …по вул. ….,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.16. … на квартиру № … будинку … по площі …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.17. … на квартиру № … будинку … по пров. …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею …. кв.м  і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.18. … на квартиру № ….будинку …по вул. …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.   
1.19. …. на квартиру № ….будинку ….по вул. …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на … закрити.   
1.20. …  на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею …. кв.м  і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.  
1.21. …. на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею …. кв.м  і кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.  
1.22. …. на квартиру № …. будинку … по  пров. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.  
1.23. …. на квартиру № … будинку …. по вул. …,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею …. кв.м  і загальної кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.24. … на квартиру № … будинку … по вул. ….,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.25. … на квартиру № … будинку … по  вул. …,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею … кв.м  і загальної кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.26. … на квартиру № ….будинку … по  вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею   …..кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.27. …. на квартиру № …. будинку …по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м. і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.28. …. на квартиру № … будинку … по  вул. …., що складається з однієї кімнати жилою площею  …..кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – … Особовий рахунок на …  закрити.
1.29. … на квартиру № ….будинку ….по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м. і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
2. Контроль   за  виконанням   даного   рішення   покласти   на  заступника    міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Демчика Є. О.
     
      Секретар міської ради                                                                 Л. В. Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.