Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131962
Прогноз погоди
Лист батьків, чиї діти відвідували пришкільний літній денний мовний табір «Соняшник» при Житомирській міській гуманітарній гімназії №23

В.о.міського голови Житомира
Цимбалюк Л.В.


Ми, що нижче підписалися, батьки дітей, які відвідували пришкільний літній денний мовний табір «Соняшник» при Житомирській міській гуманітарній гімназії №23, хочемо висловити подяку Житомирській міській раді та особисто голові міської ради Любові Володимирівні Цимбалюк за те, що в цей складний час знайшли кошти для безкоштовного відпочинку наших дітей. Це суттєва допомога як в матеріальному плані, так і в організації дозвілля дітей. Адже не в усіх є бабусі в сільській місцевості, куди б можна було завезти дітей, а нам, батькам, не завжди можна взяти відпустку в літній час. Ми були спокійними та впевненими, що наші діти смачно нагодовані та доглянуті.
 
Крім того, хочемо подякувати вихователям за організацію різнопланових екскурсій, за туристичні походи, хореографічні, музичні та спортивні заняття. Проведені заходи дали можливість поглибити знання дітей з природничого циклу, з країнознавства. Виховували любов до прекрасного, до традицій та культури свого народу, його історії.
 
Окремо слова вдячності хочемо висловити вчителям англійської мови, які в ігровій формі поглибили раніше набуті знання дітей та навчили багато чому новому. Наші діти з захопленням розповідали про захист проектів, самостійно готувалися, шукали додаткову інформацію.
 
Хочемо подякувати і працівникам їдальні, якими керує приватний підприємець С. Ю. Медведєва. Їжа була смачною та різноманітною. Кожного дня давали свіжі овочі та овочеві салати, соки чергували з компотами із сухофруктів. Одним словом, працівники їдальні забезпечили високу культуру харчування.
 
Про ефективність роботи персоналу пришкільного табору свідчить бажання дітей кожного ранку йти до загону, до нових друзів та небажання залишати опівдні табір. А також невгамовні розповіді про проведений день.
 
Щиро дякуємо всім: ініціаторам, організаторам, вихователям, всьому персоналу за пророблену роботу.
 
Батьківський колектив (30 підписів)

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове