Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131728
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 21 липня 2015 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться  21 липня 2015 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань     (кім. 320)


 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.  ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _____________ № ______

м. Житомир

 

Про роботу відділу з питань НС та ЦЗН

Корольовської районної ради щодо

виконання делегованих повноважень

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради (далі відділу) Яновича О.О. про роботу відділу щодо виконання делегованих повноважень в районі, визначених рішенням десятої сесії IV скликання Житомирської міської ради від 25.02.03 № 160 « Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», виконавчий комітет районної ради відмічає, що відділом, спеціалізованими службами цивільного захисту району, підприємствами, організаціями, установами та закладами, розташованими на території Корольовського району, проводиться значна робота щодо виконання вимог законодавства України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Щорічно, виконавчому комітету районної ради, на розгляд та затвердження, відділом надаються документи, які визначають основні завдання у сфері цивільного захисту району на рік, план основних заходів з підготовки цивільного захисту та організаційно-методичні вказівки щодо здійснення відповідних заходів. Виконання затверджених рішенням виконавчого комітету районної ради заходів постійно тримається на контролі.

Питання реалізації державної політики у сфері цивільного захисту періодично розглядаються на зборах та нарадах керівного складу цивільного захисту району, а також перевіряються під час вивчення питань виконання законодавства у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, під час проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань на підприємствах, в установах, організаціях та закладах розташованих на території Корольовського району м. Житомира.

Виходячи із завдань, які щорічно визначаються начальником цивільного захисту України, головою Житомирської обласної державної адміністрації, виконкомами міської та районної рад щодо удосконалення єдиної державної системи цивільного захисту, відповідно до статей 36, 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення десятої сесії IV скликання Житомирської міської ради від 25.02.03 № 160 « Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ: 

 

1. Інформацію про роботу відділу з питань НС та ЦЗН Корольовської районної ради щодо виконання делегованих повноважень взяти до відома.

2.   Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради (завідувач Янович О.О.):

2.1. Продовжувати роботу щодо реалізації в районі державної політики у сфері захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, виконання вимог чинного законодавства з цих питань.

2.2. Надати методичну допомогу підприємствам, установам, організаціям та навчальним закладам у розробці Планів реагування на надзвичайні ситуації, що передбачено Кодексом цивільного захисту України, на підставі Методичних рекомендацій щодо складання планів реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях (додаток до листа ДСНС України від 06.03.15 № 17-3/739).

2.3. Посилити вимогливість до керівників окремих підприємств, організацій, установ, закладів, де не виконуються вимоги законодавства в сфері цивільного захисту. 

3. Звернутись до міської ради з клопотанням, при формуванні міського бюджету на 2016 рік, передбачити Корольовській районній раді видатки для забезпечення особового складу оперативної групи цивільного захисту району, працівників виконавчих органів ради засобами радіаційного та хімічного захисту, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.02 № 1200.

4.  Вважати таким, що втратило чинність рішення райвиконкому від 16.07.13 № 61  “ Про роботу відділу з питань НС та ЦЗН Корольовської районної ради щодо виконання делегованих повноважень”, як таке, що виконане.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

 

Голова ради                                                                                                   О.В. Соя

             


 

УКРАЇНА

                         КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА             Проект

м. ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   ____________  № ______                                  

 

Звіт про виконання районного

бюджету за  І півріччя  2015 року

 

 

Заслухавши звіт начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В. про виконання районного бюджету за І півріччя  2015 року виконавчий комітет районної ради відмічає, що до районного бюджету надійшло доходів по загальному фонду –  66 307 711 грн. 66 коп., що становить 98,8%  та спеціальному фонду – 42 000 грн. 00 коп., або 100%   до уточненого  плану.

Субвенція на виконання повноважень, делегованих міською радою, надійшла з міського бюджету по загальному фонду  в сумі  3 017 822 грн. 26 коп., що становить 92,8% та спеціальному фонду – 42 000 грн. 00 коп., або 100%  до уточнених  планів. Субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми, на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях  надійшла в сумі  63 287 679 грн. 40 коп., що становить 99,1 % до уточненого плану. Надходження від адміністративних штрафів, що накладаються  адміністративною комісією, становлять 2 210 грн. 00 коп.

За І півріччя 2015 року із районного бюджету проведено фінансування видатків  по загальному фонду на суму 66 292 521 грн. 81 коп., що становить 98,8% до уточненого плану.

Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Погодити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя  2015 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду – 66 307 711 грн. 66 коп., що становить 98,8% та спеціального фонду – 42 000 грн. 00 коп., або  100 % до уточнених планів  та по видатках  загального фонду в сумі  66 292 521 грн. 81 коп., що становить 98,8% та  спеціальному фонду – 42 000 грн.00 коп., або 100% до уточнених планів.

 

2. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя  2015 року внести на затвердження чергової сесії районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

 

Голови  ради                                                                                      О. В. СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове