Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71817
Прогноз погоди
18.06.2015 - Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі (в новій редакції викладено 19.07.2016)
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі
 
 
З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та зменшення залежності міста від зовнішніх енергоресурсів, враховуючи результати конкурсу, проведеного на виконання рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №1008 «Про організацію та проведення конкурсу щодо визначення інвестора для будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в місті Житомирі», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Погодити реалізацію інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі.
2. Затвердити результати конкурсу з визначення кращого інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в місті Житомирі, визнавши переможцем конкурсу ТОВ «Свободна Енергія».
3. Надати повноваження ТОВ «Свободна Енергія» на виконання капітального ремонту гідротехнічної споруди (гребля), що знаходиться за адресою: провулок 2-й Кривий, 10-а, м. Житомир та для організації процесу робіт з капітального ремонту гідротехнічної споруди надати ТОВ «Свободна Енергія» повноваження замовника.
4. Надати дозвіл департаменту містобудування та земельних відносин міської ради на розроблення за рахунок коштів Програми із створення, розроблення містобудівної та проектної документації територій м. Житомира на період 2016-2018 років:
- технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки №2 площею 1,0931 га за кадастровим номером 1810136300:11:021:0011 з цільовим використанням «землі водного фонду» за адресою: провулок 2-й Кривий, 10-а, м. Житомир;
- детального плану території за адресою: провулок 2-й Кривий, 10-а, м. Житомир та прилеглих земельних ділянок.
5. Доручити юридичному департаменту міської ради спільно з департаментом економічного розвитку міської ради та комунальним підприємство «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради підготувати проект договору користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (провулок 2-й Кривий, 10-а) з врегулюванням правових відносин, що виникають з цього питання.
6. Укласти з ТОВ «Свободна Енергія», комунальним підприємством «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради та Житомирською міською радою договір користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (провулок 2-й Кривий, 10-а).
7. Уповноважити міського голову підписати договір користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (провулок 2-й Кривий, 10-а) з ТОВ «Свободна Енергія».
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та депутатську комісію з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.