Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
Лист від батьківської громади загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 м. Житомира
Шановна Любове Володимирівно!

Батьківська громада загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 м. Житомира висловлює Вам та управлінню освіти Житомирської міської ради, в особі начальника управління освіти Арендарчука В.В., щиру подяку за організацію літнього відпочинку та оздоровлення наших дітей.

Кожен день у таборі для наших дітей був неповторним та цікавим. Дозвілля дітей було організовано дуже добре: кожного дня вони відвідували різноманітні цікаві заходи, переглядали вистави та самі брали участь у театралізованих та розважальних видовищах, музичних конкурсах та фестивалях, змаганнях, веселих естафетах, виїжджали на екскурсії та прогулянки.

Окрему подяку хочемо висловити Вам за те, що у нинішні скрутні часи, коли фінансове становище у державі є дуже складним, Ви змогли віднайти кошти на організацію роботи таборів, утримання у них дітей пільгових категорій та організацію харчування дітей, яке, дякуючи працівникам їдальні нашої школи на чолі із ПП ІІідкаурою І.В., щодня було різноманітним, смачним та поживним.

Особливу подяку хочемо висловити педагогічному та технічному персоналу табору за наполегливу працю над організацією відпочинку для наших дітей, за посилену турботу щодо профілактики травматизму та безпеки життєдіяльності дітей під час екскурсій та прогулянок.

Дякуємо за чуйне ставлення до наших дітей з боку директора школи Лавриненко Н.В., начальника табору відпочинку «Веселка» Желяк Л.В., заступника начальника Кулик Л.О., фізичного та музичного керівників і вихователів. Завдяки цим людям наші діти отримали організований, оздоровчий, пізнавальний, цікавий відпочинок.

Маємо надію на те, що і наступного року наші діти матимуть можливість відвідувати цей табір.

З повагою,
колектив батьків дітей, які відпочивали у літньому пришкільному таборі «Веселка»

Голова батьківського комітету школи Шиманський В.В.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове