Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71813
Прогноз погоди
17.06.2015 - Про забезпечення організації проведення чемпіонату України з триатлону (юнаки), чемпіонату України з триатлону в естафетах- мікст (юнаки) та Кубку України з паратриатлону в м. Житомирі 11-12 липня 2015 року
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від ______________ № _______
                             м. Житомир
 
Про забезпечення організації проведення
чемпіонату України з триатлону (юнаки),
чемпіонату України з триатлону
в естафетах- мікст (юнаки) та
Кубку України з паратриатлону 
в  м. Житомирі 11-12 липня  2015 року
 
     З метою забезпечення проведення чемпіонату України з триатлону (юнаки),  чемпіонату України з триатлону в естафетах- мікст (юнаки) та Кубку України з паратриатлону  в м. Житомирі  з 11 по 12 липня 2015 року, відповідно до  наказу Міністерства молоді та спорту України від 14.02.1015 року № 397 «Про затвердження Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік», статей 32, 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Запропонувати УДАІ УМВС України в Житомирській області  11 липня 2015 року з 10 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин; 12 липня 2015 року з 10 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин:
1.1. Перекрити рух автотранспорту однієї полоси дороги від кінцевої зупинки «Гідропарк» до с.Тетерівка (пост ДАІ);
1.2. Надати спеціальний автомобіль для супроводу проїзду велогонщиків від кінцевої зупинки «Гідропарк» до с.Тетерівка (пост ДАІ);
2. Комунальній установі «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна установа» Житомирської міської ради:
2.1. Встановити дорожні знаки „В’їзд заборонено” відповідно до погодженої УДАІ УМВС України в Житомирській області схеми організації руху транспорту, що додається.
3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити безпечні умови проведення чемпіонатів України з триатлону та Кубку України з паратриатлону.
4. Міській комунальній рятувальній службі на воді організувати роботи рятувальних служб, у тому числі супровід катером під час подолання
спортсменами дистанції з плавання (1500 метрів по р. Тетерів уздовж міського пляжу в Гідропарку) 11 липня 2015 року з 10 годин 00 хвилин до 12 години;    12 липня 2015 року з 10 годин 00 хвилин до 12 години.
5. Управлінню транспорту і зв’язку міської ради:
5.1. Погодити в УДАІ УМВС України в Житомирській області схему перекриття руху транспорту від кінцевої зупинки «Гідропарк» до с.Тетерівка (пост ДАІ) на час проведення змагань.
5.2. Повідомити керівництво автостанції № 1 м. Житомира, автостанції № 2 м. Житомира про внесення змін у маршрут руху автотранспорту Чуднівського напрямку під час проведення змагань.
7. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації щодо організації руху транспорту на час проведення змагань та про хід проведення чемпіонату України з триатлону (юнаки),  чемпіонату України з триатлону в естафетах- мікст (юнаки) та Кубку України з паратриатлону  в м. Житомирі.
8. Управлінням міської ради: комунального господарства,  культури, комунальному підприємству „Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради забезпечити організацію робіт з упорядкування території Гідропарку,  шляхового покриття на дистанції змагань, вивезення сміття.
9. Житомирському МВ УМВС України в Житомирській області та підрозділу  з охорони об’єктів комунальної власності окремої роти міліції УДСО при УМВС України в Житомирській області  забезпечити охорону громадського правопорядку під час проведення змагань.
10. Управлінню охорони здоров’я міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації для забезпечення супроводу автомобілями швидкої та невідкладної медичної допомоги  учасників велопробігу та  чергування  медичних працівників на місцях проведення змагань.
11.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.

Секретар міської ради                                                                  Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.