Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132392
Прогноз погоди
17.06.2015 - Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою юридичним особам
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
  проект    Р І Ш Е Н Н Я
сорок третя сесія шостого скликання

від                              №  ____
                м. Житомир

Про надання дозволів на виготовлення
технічної документації із землеустрою
юридичним особам
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, подані матеріали та документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про Державний земельний кадастр», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010 року «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства № 587 від 28.09.2012), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл:
1.1. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно з додатком 1.
1.2. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки згідно з додатком 2.
2. Заявникам, зазначеним у пунктах даного рішення, замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.
3. Розробнику технічної документації уточнити межу та площу земельної ділянки та внести інформацію про неї до Державного земельного кадастру.

4. Заявникам, розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на затвердження до Житомирської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 

Секретар міської ради        Л.В. Цимбалюк
 
12.08.2015 внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове