Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179946
Прогноз погоди
17.06.2015 - Про розгляд звернення публічного акціонерного товариства "Житомирський комбінат силікатних виробів"
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
  сесія шостого скликання

від                 № 
                м. Житомир
 
Про розгляд звернення
публічного  акціонерного
товариства "Житомирський
комбінат силікатних виробів"
 
Розглянувши клопотання публічного  акціонерного товариства "Житомирський комбінат силікатних виробів",  відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009р.  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування, міська рада:
ВИРІШИЛА:
1.  Поновити договір оренди земельної ділянки площею 0,1769 га за адресою: пров. 1-Хмельовий, 1, укладений з публічним  акціонерним товариством "Житомирський комбінат силікатних виробів"  від 13.05.08р. № 040820900199, кадастровий номер земельної ділянки 1810136300:07:026:0021  (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01)), терміном на 5 років, шляхом укладання нового договору.
Орендна плата становить:
4 568 грн. 36 коп. в рік - на період будівництва;
12 488 грн. 64 коп. в рік - після введення в експлуатацію
На земельну ділянку зареєстровані наступні обмеження і обтяження щодо використання:
охоронна зона навколо інженерних комунікацій площею 0,0679 га.
2. Попередньо укладений договір оренди земельної ділянки вважати таким, що втратив чинність.
3. Зобов’язати землекористувача:
3.1. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельну ділянку, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.
       3.2. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». 
        3.3.  Землекористувачу  в разі закінчення терміну договору оренди земельної ділянки забезпечити повернення земельної ділянки у відання міської ради, у стані придатному для подальшого її використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо продовження (поновлення) договору оренди у встановленому законом порядку та діючим рішенням Житомирської міської ради.
       4.    Доручити:
       4.1. Органам Держземагентства внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельну ділянку та до земельно-облікових даних;
       4.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договору оренди земельних ділянок та його реєстрації.
        5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                     Л.В. Цимбалюк 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове