Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70654
Прогноз погоди
17.06.2015 - Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект       Р І Ш Е Н Н Я                    
сесія  шостого  скликання
 
від __________ №  ______             
м. Житомир

Про надання дозволу громадянам
на  складання проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок, які приймали участь у антитерористичній
операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні

Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державну реєстрацію речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,  “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ Міністерства Регіонального розвитку “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” від 16.11.2011 № 290, міська рада,  
ВИРІШИЛА:
1.  Надати дозвіл сім’ям військовослужбовців, загиблих в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок,  згідно з додатком 1. 
2. Рекомендувати відкласти для додаткового опрацювання питання надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд військовослужбовцям, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та отримали поранення, згідно з додатком 2.
3. Відкласти розгляд клопотань громадян, які приймали участь в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та звернулись стосовно надання  дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно з додатком 3.
4.  Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
5. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок    надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
6.  Відмовити гр.Ткачуку І. К.у, який згідно паспортних даних проживає за адресою  , у наданні дозволу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у м.Житомирі у зв’язку із набуттям права власності на земельну ділянку на території Вересівської сільської ради площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  Підстава: п.4 ст.116 Земельного кодексу України, лист Вересівської сільської ради від 14.04.15 №84
7.  Внести зміни в додаток 1  рішення сесії міської ради від 26.09.14 № 772 «Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні» доповнивши   склад робочої групи  для розгляду клопотань громадян, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні :
- представника громадської організації «Атошник» Ільченко В.А.
Підстава: Протокол засідання робочої групи від 05.06.15 № 7.
-  заступника голови ГО «Бойове братерство ветеранів АТО» Ченчевого С. Ю.
   Підстава: лист-клопотання голови ГО «Бойове братерство ветеранів АТО» Логінова В.В. від 08.06.15.
8.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Секретар міської ради                                                                       Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.