Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134090
Прогноз погоди
16.06.2015 - Про забезпечення організації проведення в місті Житомирі заходів на відзначення Дня молоді
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ

від ______________ № _______
                             м. Житомир

Про  забезпечення  організації
проведення  в місті Житомирі
заходів  на відзначення  Дня молоді
 
З метою патріотичного виховання молоді, пропаганди і популяризації сучасної української культури та відзначення в місті Житомирі Дня молоді, на виконання міської комплексної цільової соціальної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді на 2015- 2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 11.03.15 №852,  відповідно до статей 32, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Управлінню  у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради  спільно з підвідомчими установами та молодіжними громадськими організаціями, об’єднаннями (за згодою) забезпечити організацію проведення в місті Житомирі заходів  на відзначення  Дня  молоді  27 червня 2015 року в Гідропарку, парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна відповідно до плану згідно з додатком.
2.  При  проведенні в місті Житомирі заходів  на відзначення  Дня  молоді забезпечити:
2.1. Управлінням  міської ради: комунального господарства, культури,  комунальному підприємству „Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна” Житомирської міської ради  організацію  робіт  з  упорядкування територій парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна та Гідропарку, спортивних майданчиків, вивезення сміття, електроживлення концертного майданчику, освітлення територій парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна та Гідропарку в вечірній та нічний час.
2.2. Управлінню охорони  здоров`я  міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації для забезпечення надання екстреної медичної допомоги в місцях  проведення заходів.
2.3. Департаменту власності та ринкового регулювання міської ради -  організацію виїзної  торгівлі в парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна та Гідропарку, без реалізації  алкогольних напоїв.
2.4. Управлінню транспорту і зв’язку міської ради:
2.4.1. Погодити в управлінні ДАІ УМВС України в Житомирській області  схему перекриття руху транспорту на майдані Соборному на час проведення  заходів 27 червня 2015 року вулицями міста: Київській, Великій Бердичівській, Черняхівського, Перемоги, Кафедральній, Рильського та  схему організації руху транспорту з 10.00 до 13.00 години.
2.4.2. Забезпечити перевезення обладнання до початку заходів в Гідропарк 27  червня 2015 року та після їх закінчення.
2.4.3. Внести  зміни в рух автотранспорту  відповідно до  плану проведення заходів,  продовжити роботу громадського транспорту 27 червня 2015 року до 24-ї години.
2.4.4. Встановити дорожні знаки “В’їзд заборонено” під час проведення заходів.
2.5. Житомирському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - організацію роботи волонтерів з розповсюдження соціальної реклами, направленої на профілактику негативних явищ та впровадження здорового способу життя.
2.6. Житомирській міській комунальній рятувальній службі на воді -  безпеку громадян на воді.
3. Запропонувати забезпечити під час проведення заходів:
3.1. Житомирському  МВ  УМВС  України  в Житомирській області, підрозділу по охороні об’єктів комунальної власності окремої роти міліції УДСО  при УМВС України  в Житомирській області - охорону  громадського правопорядку.
3.2. Житомирському міському управлінню ГУ МНС України в Житомирській  області - пожежну безпеку.
3.3. Управлінню ДАІ УМВС України в Житомирській області:
3.1.1. Перекриття руху автотранспорту від майдану Соборного, вулицями Київській, Великій Бердичівській, Черняхівського, Перемоги, Кафедральній, Рильського згідно  узгодженої схеми перекриття руху транспорту 27 червня 2015 року з 10.00-13.00 годин.
3.1.2. Надати спеціальні автомобілі  для  супроводу  колони  велосипедистів та учасників марафону  вулицями міста 27 червня 2015 року за окремим планом.
4. Управлінню  у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради провести  оплату  видатків на  забезпечення організації проведення  в місті Житомирі заходів на відзначення  Дня  молоді  згідно з наданими рахунками в межах кошторисних бюджетних призначень.
5. Рекомендувати  суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють торговельну   діяльність    на    територіях   парку  культури   та   відпочинку
ім. Ю. Гагаріна та Гідропарку, призупинити реалізацію алкогольних напоїв під час проведення в місті Житомирі заходів на відзначення  Дня  молоді.
6. Службі у справах дітей міської ради, Житомирському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділенням кримінальної міліції у справах дітей Житомирського МВ  УМВС  України  в Житомирській області, громадськими організаціями здійснити перевірку нічних клубів, розташованих на території міста Житомира, за окремим графіком на предмет наявності неповнолітніх у зазначених закладах.
7. Комунальному підприємству «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Житомирської міської ради забезпечити для  проведення заходів на відзначення Дня молоді у Гідропарку:
7.1.  Монтаж та демонтаж сценічної конструкції.
7.2. Підключення звукопідсилюючої апаратури.
8. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міської ради забезпечити встановлення малої сцени  в Гідропарку для  проведення заходів на відзначення Дня молоді.
9. Комунальному підприємству „Реклама” Житомирської міської ради сприяти в розміщенні постерів із рекламою заходів до Дня молоді.
10. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради широко інформувати населення міста через засоби масової інформації про підготовку та хід проведення на території міста Житомира заходів на відзначення Дня молоді.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Бочковського О.М.
 
Секретар міської ради                                                                       Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове