Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 76
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477978
Прогноз погоди
Довідка про роботу депутата Житомирської міської ради Примачека М.С.
Мною, депутатом Житомирської міської ради Примачеком Миколою Святославовичем у період з 2011 по 2015 роки виконано та проведено наступну роботу:
Взимку 2012-2013, 2013-2014 років за власний рахунок організував прибирання снігових заносів по вулицях Вітрука, Кібальчича, Огієнка, Кондратюка,  Селецькій, Космонавтів та площі Польовій, розташованих на виборчому округу.

Разом з громадою виборчого округу ініціював проведення поточного ремонту доріг прибудинкових територій (укладання асфальту) по вулицям Вітрука, 32 та Івана Огієнко, 8.
У липні – серпні 2011 року за власні кошти організував проведення заходів з розвитку квіткового оформлення міста під час загальноміського конкурсу «Моє квітуче місто» (укладання тротуарної плитки, засадження клумб квітами, встановлення декоративної огорожі тощо).

У червні 2014 року за власні кошти провів заходи з благоустрою занедбаної ділянки по вул.Вітрука (укладання тротуарної плитки, засадження клумб квітами, встановлення декоративної огорожі тощо).

За власні кошти у 2011 – 2015 роках надавав допомогу Житомирському дошкільному навчальному закладу № 66, та Житомирському навчально-виховному комплексу № 34 «Гармонія», у вигляді організації вистави «Новорічна казка» на новорічні свята.

За власні кошти у 2011 – 2015 роках надавав допомогу Житомирському дошкільному навчальному закладу № 66 та Житомирському навчально-виховному комплексу № 34 «Гармонія» у вигляді 825 подарунків під час різдвяних свят.

За власні кошти у 2011 – 2015 роках надав допомогу Житомирському дошкільному навчальному закладу № 66 та Житомирському навчально-виховному комплексу № 34 «Гармонія» у вигляді подарунків під час святкування свята Святого Миколая.

Для зміцнення матеріально-технічної бази Житомирського дошкільного навчального закладу № 66 за власні кошти придбано та передано даному закладу  телевізор, комп’ютерну техніку, миючі засоби, засоби особистої гігієни, 30 дитячих ліжок та меблів на суму 21300 грн. Придбання морозильної камери, столів та стелажів для харчового блоку Житомирському навчально-виховному комплексу № 34 «Гармонія» на загальну суму 9554,00 грн.

За власні кошти встановив два дитячі майданчики у подвір’ях будинків за адресами: вул. Вітрука, 42/7 та вул. Космонавтів, 58.

Придбання за власний рахунок дитячих подарунків дітям Житомирського дошкільного навчального закладу № 66 батьки, яких виконують обов’язок по захисту держави в зоні АТО.

Розглянув чисельні звернення громадян, проживаючих на виборчому окрузі, з питань захисту їх прав і свобод, надання матеріально-технічної допомоги, сприянні громадянам потребуючим соціального захисту путівок у реабілітаційні заклади. Зокрема, надано грошові кошти інваліду 2-ї групи Виговському Олександру Олеговичу для придбання путівки до реабілітаційного санаторію.

Особисто та спільно з громадською організацією «Закон і Правопорядок» з 2014 року по теперішній час систематично проводяться акції щодо придбання матеріально-технічних засобів, одягу, взуття, продуктів харчування, тютюнових виробів, миючих засобів та засобів особистої гігієни, які в якості волонтерської допомоги передані українським військовим в зоні АТО.

Депутат Житомирської міської ради                                                М.С. Примачек


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare