Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134088
Прогноз погоди
29.05.2015 - Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та завдання з підготовки до нового осінньо- зимового періоду 2015-2016 років
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від __________№________
               м. Житомир 

Про підсумки роботи міського
господарства в осінньо-зимовий
період 2014-2015 років та завдання
з підготовки до нового осінньо-
зимового періоду 2015-2016 років

Заслухавши інформації про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та завдання з підготовки міського господарства до роботи в наступному періоді 2015-2016 років, виконавчий комітет міської ради зазначає, що відповідними управліннями міської ради, комунальними підприємствами забезпечено сталу життєдіяльність міста, безаварійне функціонування зовнішніх та внутрішньобудинкових інженерних систем, своєчасне усунення недоліків, пов’язаних з порушенням тепло-, водопостачання та водовідведення, постійний контроль за дотриманням належного санітарного стану вулиць міста та безперебійного руху міського громадського електротранспорту.
Температурний режим у лікарнях, закладах освіти та інших закладах соціально-культурного призначення відповідав санітарним нормам, аварійних ситуацій, що призвели до порушення температурного режиму, не виникало.
Виявлені незначні недоліки у забезпечені безперебійної роботи житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери проаналізовано, розроблені необхідні заходи щодо недопущення їх в майбутньому.
Однак, залишаються проблемними питання розрахунків комунальних підприємств «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради та «Житомирводоканал» Житомирської міської ради за спожитий природний газ та електричну енергію відповідно.
Враховуючи зазначене вище, з метою забезпечення належної підготовки об’єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий  комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про підсумки роботи міського господарства в осінньо- зимовий період 2014–2015 років та основні заходи з підготовки міського господарства до роботи в новому періоді 2015-2016 років взяти до відома.
2. Затвердити оперативний міський штаб з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років у складі згідно з додатком 1.
3. Оперативному міському штабу з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років забезпечити постійний контроль за підготовкою підприємств, установ і організацій міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.  З 15 липня 2015року щомісяця заслуховувати керівників підприємств і організацій міста про хід підготовки до зими комунального господарства, об’єктів соціальної сфери, будівельного комплексу, дорожнього господарства та громадського транспорту.
4. Затвердити основні заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років згідно з додатками 2-8.
5. Виконавчим органам Житомирської міської ради забезпечити до 01.10.2015  року підготовку об’єктів благоустрою, водопровідно-каналізаційного, теплового, дорожньо-мостового господарства, житлового фонду, лікувально-профілактичних установ, шкільних та дошкільних навчальних закладів, закладів культури, міського електротранспорту для роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.
6. Комунальним підприємствам «Житомиртеплокомуненерго» Житомир-ської міської ради та «Житомирводоканал» Житомирської міської ради вживати всіх можливих заходів щодо підвищення рівня розрахунків та погашення існуючої заборгованості за енергоносії перед енергопостачальними компаніями ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» та НАК «Нафтогаз України».
7. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради забезпечити постійний контроль за відновленням місць порушеного благоустрою в період проведення ремонтних робіт на підземних інженерних мережах, з урахуванням строків завершення ремонтних робіт до 30 жовтня 2015 року.
8. Директорам   КП «ВЖРЕП №1,5,6,9,11,13,14-16, Житомирської міської ради ПП «ВЖРЕП №4», ПП «АММОНН», ПП «КВЖРЕП №8», ТОВ “Керуюча компанія  “КомЕнерго-Житомир”, головам правлінь ЖБК – 1, 2, “Космос”, “Полісся”, ОСББ,   та керівникам інших відомчих житлово-експлуатаційних підприємств рекомендувати:
8.1. Забезпечити якісну підготовку та утримання житлового  фонду, належне санітарне утримання та обслуговування прибудинкових  територій, тротуарів, приведення в технічно справний стан димових і вентиляційних каналів та внутрішньобудинкових інженерних систем і комунікацій, заміну приладів  та запірної арматури, які відпрацювали амортизаційний термін;
8.2. Спільно КП «Інформаційно видавничий центр» Житомирської міської ради, КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради  забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням міста щодо необхідності економного та раціонального використання води, тепла, електроенергії та газу, а також утеплення квартир, сходових клітин, вхідних дверей та виходів на горища, підготовки підвідомчого житла до експлуатації відповідно до вимог встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування та проведення своєчасних розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та відшкодування витрат на їх оплату.
9. КП «АТП-0628» Житомирської міської ради, КП «ВЖРЕП №11» Житомирської міської ради, ТОВ “Екопоінт - Житомир”, ПП «ВЖРЕП №4» забезпечити  своєчасне  вивезення  твердих  побутових  відходів  та підготовку до експлуатації в зимових умовах спецтехніки,  полігону  для  захоронення  твердих  побутових відходів.
10. Керівникам підприємств життєзабезпечення міської інфраструктури забезпечити постійну готовність сил, засобів та об’єктових матеріальних резервів до ліквідації надзвичайних ситуацій в системах та на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років.
11. Управлінню по зв’язках з  громадськістю Житомирської міської ради               забезпечити висвітлення в засобах масової інформації даного рішення.
12. Рекомендувати:
12.1. Керівникам відомчих підприємств, установ, організацій усіх форм власності, що мають на своєму балансі житловий фонд, гуртожитки організувати та забезпечити виконання необхідних заходів з підготовки теплових господарств та систем теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
Заготовити необхідний інвентар, інструменти, сипучі та інші протиожеледні матеріали для роботи в зимових умовах.
12.2. Керівникам управлінь, департаментів і відділів Житомирської міської ради та підвідомчих їм підприємств, організацій, закладів надавати оперативному міському штабу, не пізніше 10-го числа кожного місяця, оперативну інформацію стосовно проведення підготовчих робіт щодо забезпечення в опалювальний період 2015-2016 років економії енергетичних ресурсів та їх раціонального використання.
12.3. Районним відділам державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції активізувати роботу щодо своєчасного виконання рішень судів про стягнення заборгованості з фізичних та юридичних осіб за надані житлово-комунальні послуги.
12.4. Житомирському РЕМ та комунальному підприємству «ЕМЗО «Міськсвітло» Житомирської міської ради забезпечити розчистку зелених насаджень в охоронних зонах повітряних електричних ліній та у місцях проходження розподільчих повітряних електричних мереж, контактних мереж зовнішнього освітлення і засобів регулювання дорожнього руху. 
13. Управлінню по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради забезпечити постійне висвітлення інформації про хід підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
14. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 04.06.14. № 187 «Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та затвердження основних завдань з підготовки міського господарства до роботи в наступному періоді 2014-2015 років» та від 01.10.14. №418 «Про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років».
15. Персональну відповідальність за належну підготовку підвідомчих об’єктів до опалювального сезону 2015-2016 років, раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів, належне утримання об’єктів соціальної сфери, міської інженерно-транспортної інфраструктури, безперебійне функціонування об’єктів забезпечення життєдіяльності міста та громадського транспорту покласти на керівників виконавчих органів ради згідно повноважень.
16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Секретар міської ради            Л. В. Цимбалюк

Додаток 1
            
СКЛАД
оперативного міського штабу з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий  період 2015-2016 років
начальник штабу - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
заступник начальника штабу - начальник управління комунального господарства міської ради;
заступник начальника штабу - начальник управління житлового господарства міської ради;
Члени штабу:
начальник управління охорони здоров’я міської ради;
директор департаменту економічного розвитку міської ради;
начальник управління освіти міської ради;
начальник комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради;
директор департаменту бюджету та фінансів міської ради;
директор Житомирського району електромереж (за згодою);
начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської  ради;
начальник управління транспорту і  зв’язку міської ради;
директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради;
начальник комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м.Житомира»;
голова Корольовської районної ради (за згодою);
голова Богунської районної ради (за згодою)
директор КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради
заступник начальника Житомирського міжрайонного управління головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області (за згодою);
голова правління ПАТ «Житомиргаз» (за згодою);
заступник начальника відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду в Житомирській області.
 
Керуючий справами                                                                     П. Ю. Кудряшов


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове