Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145692
Прогноз погоди
22.05.2015 - Про ведення будинкового обліку та висвітлення інформації у житловому фонді м. Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
_______ №_______
 
Про ведення будинкового обліку та
висвітлення інформації у житловому фонді м. Житомира
 
Відповідно до Закону України « Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ від 11.12.2013 №970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі», Постанови КМУ від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 24.06.2010 №450 «Про затвердження Положення про взаємодію підприємств житлового господарства та старшого по будинку», з метою забезпечення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості у житловому фонді м. Житомира, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зобов’язати виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій всіх форм власності, з 01.06.2015 запровадити облік доходів, витрат та кількісних і якісних показників надання послуг щодо кожного будинку та кожної складової тарифу окремо.
2. Зобов’язати виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій всіх форм власності, з 01.06.2015 запровадити обов'язкове оприлюднення інформації щомісячного звіту по кожному будинку на інформаційних стендах у під'їздах будинків та біля них і інформації про планові капітальні та поточні ремонти.
3. Управлінню житлового господарства (нач. Кондратюк С.М.) в строк до 01.06.2015 розробити нову редакцію (внести зміни) Положення про взаємодію підприємств житлового господарства та старшого по будинку і подати на затвердження виконавчого комітету міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 

Секретар міської ради Л.В.Цимбалюк
 
Депутат Житомирської міської ради В.М.Кропивницький
 
 
ОБГРУНТУВАННЯ
до проекту рішення Житомирської міської ради

«Про ведення будинкового обліку та висвітлення інформації у житловому фонді м. Житомира»

Виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначається профільними Законами України та іншими нормативно-правовими актами держави.
Так, у п.4 Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі, затвердженого Постановою КМУ від 11.12.2013 № 970 визначено, що виконавці послуг ведуть облік доходів, витрат та кількісних і якісних показників надання послуг щодо кожного будинку та кожної складової тарифу окремо.
Таким чином, всі виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій зобов’язані виконати вимоги цієї Постанови.
Крім того, Наказом Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України затверджено Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, де передбачена процедура доведення до споживачів певної інформації, в тому числі і такої, яка встановлюється органом місцевого самоврядування.
Таким чином , зобов’язання виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій щодо ведення будинкового обліку та висвітлення певної інформації є правовою вимогою органу місцевого самоврядування до виконавців послуг виконати норми діючих правових актів.
Враховуючи на те, що на сьогодні дія рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 24.06.2010 №450 «Про затвердження Положення про взаємодію підприємств житлового господарства та старшого по будинку» фактично припинена і потребує внесення змін та\або розробки нової редакції за врахуванням вимог діючого законодавства, даним рішенням передбачається доручити відповідному профільному управлінню провести аналіз діючого Положення та розробити нову редакцію з урахуванням поправок від всіх зацікавлених сторін, депутатів та громадськості.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове