Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71820
Прогноз погоди
20.05.2015 - Про затвердження складу міжвідомчої комісії з обстеження технічного стану житлового фонду міської ради

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _________№ _____
                м.Житомир

Про затвердження складу
міжвідомчої комісії з
обстеження технічного стану
житлового фонду міської ради

Внаслідок кадрових змін, з метою забезпечення роботи міжвідомчої комісії по обстеженню технічного стану житлового фонду міської ради, відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 26.04.84 №189 “Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання”  та відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Затвердити склад  міжвідомчої комісії з обстеження  технічного  стану житлового фонду міської ради згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 01.10.2014 №423 “Про затвердження складу міжвідомчої комісії з обстеження технічного стану житлового фонду міської ради”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

Секретар міської ради                                                                      Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.