Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5197
візитів всього: 134018
Прогноз погоди
20.05.2015 - Про затвердження складу міжвідомчої комісії з обстеження технічного стану житлового фонду міської ради

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _________№ _____
                м.Житомир

Про затвердження складу
міжвідомчої комісії з
обстеження технічного стану
житлового фонду міської ради

Внаслідок кадрових змін, з метою забезпечення роботи міжвідомчої комісії по обстеженню технічного стану житлового фонду міської ради, відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 26.04.84 №189 “Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання”  та відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Затвердити склад  міжвідомчої комісії з обстеження  технічного  стану житлового фонду міської ради згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 01.10.2014 №423 “Про затвердження складу міжвідомчої комісії з обстеження технічного стану житлового фонду міської ради”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

Секретар міської ради                                                                      Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове