Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 547245
Прогноз погоди
20.05.2015 -Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
   РІШЕННЯ
 
     від _________№ _____
              м.Житомир

Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу України та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1. … на квартиру № ….будинку .. по  ...,  що складається з двох  кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.2. … на квартиру № .. будинку .. по…., що складається з чотирьох кімнат  жилою площею    ….кв.м і кухні, сім’я ... чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. …. на квартиру № … будинку … по …., що складається з двох кімнат  жилою площею .. кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.4. …  на квартиру № …. будинку … по  …., що складається з чотирьох  кімнат  жилою площею   … кв.м і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.5. …. на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.6. … на квартиру № ….будинку … по ..,  що  складається з двох   кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.7. … на квартиру № … будинку … по …,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею … кв.м        і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.8.  … на квартиру № …будинку …по вул. …,  що  складається з  трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м  і кухні, сім’я ..чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….      Особовий рахунок на …. закрити.
1.9. …. на квартиру № ..будинку ….. по   …,  що  складається з двох кімнат жилою  площею …. кв.м  і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.10. … на квартиру №… будинку … по …,  що  складається з трьох кімнат жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.11. ….  на квартиру № … будинку … по …,  що  складається з однієї   кімнати  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.12. …. на квартиру № ….будинку …. по …,  що  складається з трьох   кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.13. … на квартиру № … будинку …по …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.14. … на квартиру № … будинку … по …,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.15. …  на квартиру № ….  будинку … по …,  що  складається з трьох  кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …..  закрити.
1.16. …. на квартиру № … будинку … по …,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.17. … на квартиру № …. будинку .. по  ….,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.18. … на квартиру № ….будинку …. по  ….,  що  складається з однієї кімнати  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я ….чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.19. …. на квартиру № … будинку … по   ….,  що  складається з двох кімнат  жилою  площею …. кв.м і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.20. … на квартиру № … будинку … по  ….,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я ….чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.21. ….  на квартиру № …  будинку ….по …,  що  складається з однієї  кімнати жилою площею       ….кв.м. і кухні, сім’я ….чоловік, відповідно до рішення Богунського районного суду від …. у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.22. … на квартиру № … будинку … по  …., що складається з трьох кімнат жилою площею     ….кв.м. і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на  ….  закрити.
1.23. … на квартиру № ….  будинку … по вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею     ….кв.м. і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.24. …. на квартиру № … будинку … по …, що складається з трьох кімнат жилою площею      …..кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на  ….  закрити.
1.25. … на квартиру № …. будинку … по  ….., що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.  
1.26. … на квартиру № …. будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею   ….кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на  …..  закрити.
2. Розділити особовий рахунок квартири №… по вул.         …,  що складається  з двох кімнат  жилою площею … кв.м.  і   відкрити   …, сім’я ..чоловік, особовий  рахунок  на  одну  кімнату жилою площею … кв.м., …, сім’я  ….чоловік,  на  одну кімнату  жилою  площею  …. кв.м.,  допоміжні  приміщення  залишити  в спільному користуванні, в зв’язку зі смертю наймача – …. та за взаємною згодою. Особовий рахунок на  …  на  дві  кімнати,  жилою   площею … кв.м.,  закрити.
3. Контроль   за   виконанням    даного   рішення  покласти  на  заступника
 міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Демчика Є. О.

Секретар міської ради                                                                 Л. В. Цимбалюк

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare