Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131961
Прогноз погоди
21.04.2015 - Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
      Р І Ш Е Н Н Я                    
сесія  шостого  скликання
 
від __________ №  ______             
м. Житомир

Про надання дозволу громадянам
на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які приймали участь
у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні

Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державну реєстрацію речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,  “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ Міністерства Регіонального розвитку “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” від 16.11.2011 № 290, міська рада,
  
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
1.1. Сім’ям військовослужбовців, загиблих в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні,  згідно з додатком 1. 
1.2.  Громадянам (учасникам АТО), які отримали поранення приймаючи участь в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні, згідно з додатком 2.
2. Відкласти розгляд клопотань громадян, які приймали участь в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та звернулись стосовно надання  дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно з додатком 3.
3.  Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
4. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок    надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Секретар міської ради                                                                       Л.В.Цимбалюк
 
Додатки Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове