Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5213
візитів всього: 148630
Прогноз погоди
21.04.2015 - Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Бабушкіна Р.І.
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання
 
від                      №  
                м. Житомир
 
Про розгляд звернення
фізичної особи-підприємця
Бабушкіна Р.І.
Розглянувши клопотання фізичної особи – підприємця Бабушкіна Руслана Івановича, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956  “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”,   міська рада:
ВИРІШИЛА:
1.  Поновити договір оренди земельної ділянки площею 0,0016 га за адресою:  вул. Київська, 65, кв. 62, укладений з фізичною особою – підприємцем     Бабушкіним Р.І.,  від 29.12.2012р. №181010004000481,  кадастровий номер земельної ділянки 1810136300:08:034:0020 (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  (03.07)), терміном на 2 (два) роки, шляхом укладання нового договору.
Орендна плата становить 530 грн. 67 коп. в рік.
На земельну ділянку зареєстровані наступні обмеження і обтяження щодо використання: зона особливого режиму забудови площею 0,0016 га.
2. Попередньо укладений договір оренди земельної ділянки вважати таким, що втратив чинність.
3. Зобов’язати землекористувача:
3.1.  При укладанні договору оренди та поданні декларації орендної плати за земельні ділянки до Державної фіскальної служби застосувати коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі на 2015 рік.
3.2. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельну ділянку, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.
       3.3. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». 
        3.4.  Землекористувачу  в разі закінчення терміну договору оренди земельної ділянки забезпечити повернення земельної ділянки у відання міської ради, у стані придатному для подальшого її використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо продовження (поновлення) договору оренди у встановленому законом порядку та діючим рішенням Житомирської міської ради.
       4.    Доручити:
       4.1. Органам Держземагентства внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельну ділянку та до земельно-облікових даних;
       4.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договору оренди земельних ділянок та його реєстрації.
        5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                         Л.В. Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове