Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132247
Прогноз погоди
21.04.2015 - Про розгляд звернення міської громадської організації "Футбольний клуб "Житомир"
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект  Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання
 
від                      №  
                м. Житомир
Про розгляд звернення
міської громадської організації
"Футбольний клуб "Житомир"
 
Розглянувши клопотання міської громадської організації "Футбольний клуб "Житомир", відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956  “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування,  міська рада:
ВИРІШИЛА:
1.  Поновити договір оренди земельної ділянки площею 0,2072 га за адресою: проїзд Кам"янський, 8,  укладений з міською громадською організацією "Футбольний клуб "Житомир",  від 18.05.10р. № 041022900074, кадастровий номер земельної ділянки 1810136300:10:006:0050  (для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04)), терміном на 5 (п’ять) років, шляхом укладання нового договору.
Орендна плата становить:
8 519 грн. 25 коп. - на період будівництва;
16 925 грн. 18 коп. - після введення об"єкта в експлуатацію.
На земельну ділянку не зареєстровані обмеження і обтяження щодо використання.
2. Попередньо укладений договір оренди земельної ділянки вважати таким, що втратив чинність.
3. Зобов’язати землекористувача:
3.1.  При укладанні договору оренди та поданні декларації орендної плати за земельні ділянки до Державної фіскальної служби застосувати коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі на 2015 рік.
3.2. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельну ділянку, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.
3.3. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». 
3.4.  Землекористувачу  в разі закінчення терміну договору оренди земельної ділянки забезпечити повернення земельної ділянки у відання міської ради, у стані придатному для подальшого її використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо продовження (поновлення) договору оренди у встановленому законом порядку та діючим рішенням Житомирської міської ради.
4.    Доручити:
4.1. Органам Держземагентства внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельну ділянку та до земельно-облікових даних;
4.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договору оренди земельних ділянок та його реєстрації.
5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                         Л.В. Цимбалюк
 
28.04.2015 внесено зміни Завантажити
21.12.2015 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове