Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70664
Прогноз погоди
21.04.2015 - Про надання права користування земельними ділянками юридичним особам державної та комунальної форм власності
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання

від_______2015 №_____
                м. Житомир

Про надання права користування земельними ділянками юридичним
особам державної та комунальної форм власності
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, «Про Державний земельний кадастр»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в постійне користування земельні ділянки юридичним особам  відповідно додатку (кількість землекористувачів –18 (вісімнадцять).
2. Попередити заявників про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
3. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
4.У разі несвоєчасного оформлення та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин та юридичному департаменту Житомирської міської ради звернутися з претензійно-позовною заявою до суду.
5. Припинити дію пунктів 9, 9.1, 9.2, 9.3 рішення міської ради від 06.11.2008 № 776 «Про затвердження та надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відведення та встановлення зовнішніх меж земельних ділянок, дозволів на укладання і внесення змін до договорів оренди юридичним та фізичним особам» у зв’язку з невиконання умов рішення.
6.    Доручити органам Держземагентства:
6.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки;
6.2.  Внести зміни до земельно-облікових даних;
7.  Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
8. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради         Л.В.Цимбалюк

 

30.04.2015 внесено зміни ЗавантаженоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.