Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
21.04.2015 - Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним особам, внесення змін до рішень міської ради
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р І Ш Е Н Н Я
сесія шостого скликання
 
від_______2015 №_____
                м. Житомир
 
Про вилучення, припинення, надання
права користування земельними ділянками
юридичним особам, внесення змін до рішень міської ради
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада
ВИРІШИЛА:

1.  Припинити:
1.1.  Право землекористування та вилучити земельні ділянки у юридичних осіб відповідно до додатку 1, кількість землекористувачів –2 (два);
2. Зарахувати вилучені земельні ділянки площею 0,7964 га до земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність і користування.
3. Затвердити:
3.1. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в постійне користування та оренду земельні ділянки юридичним особам відповідно додатку 2, кількість землекористувачів –2 ( два).
4. Надати земельній ділянці площею 0,6674 га за адресою вул.Промислова,22 (Промислова,10), що знаходиться в оренді ТОВ «ВГВ-Сервіс» згідно договору оренди земельної ділянки від 30.10.2012 за №181010004000354 нову адресу-вул.Промислова,20-а.
Підстава: Клопотання ТОВ «ВГВ-Сервіс» від 23.12.2014,  листи управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 28.11.2014 №2626/11, від 14.01.2015 №2995/11.
5. Відмовити ТОВ «Місцевпром»  в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачі в оренду земельної ділянки по вул.Косіора,25-а.
Підстава: ст. 123 Земельного кодексу України, ст.21-29 Закону України «Про Державний земельний кадастр».
6. Попередити заявників про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
7. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
8. У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди землі та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин письмово повідомити орендарів щодо укладання договорів оренди земельних ділянок.
9.    Доручити:
9.1. Органам Держземагентства внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки та до земельно-облікових даних;
9.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.
10.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися  до Житомирської міської ради, за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
11.     Зобов’язати землекористувачів:
11.1. Зазначених в додатку 2, 3 до рішення міської ради, при поданні декларації орендної плати за земельні ділянки  до Державної фіскальної служби застосувати коефіцієнт індексації на 2015 рік.
11.2. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки;
11.3. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій (власній) земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
12. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
13.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                        Л.В.Цимбалюк
 
30.04.2015 внесено зміни Завантажити
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове