Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546189
Прогноз погоди
20.04.2015 - Про проведення загальноміського свята „Країна дитинства – країна мрій”
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від _____________ № _______
                             м. Житомир
 
Про проведення  загальноміського свята „Країна дитинства – країна мрій”

З метою формування утвердження здорового способу життя, духовності,  популяризації сімейних відносин, підвищення культури сімейних стосунків, відповідно до  рішення Житомирської міської ради від 11.03.2015 №852 “Про затвердження міської комплексної цільової соціальної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді на 2015-2017 роки” та  статті 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ :

1. Провести загальноміське свято „Країна дитинства – країна мрій” до Дня захисту дітей та затвердити план його проведення згідно з додатком.
2. При проведенні свята забезпечити:
2.1. Управлінню культури міської ради  спільно з комунальним підприємством „Парк культури та відпочинку  ім.   Ю. Гагаріна”  виконання    робіт   з  упорядкування території парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна.
2.2. Управлінням житлового господарства та комунального господарства міської ради облаштування територій  біотуалетами та сміттєзбиральними засобами в місцях проведення святкових заходів.
3. Управлінню охорони здоров’я міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації для забезпечення швидкої та невідкладної медичної допомоги.
4. Запропонувати Житомирському МВ УМВС України в Житомирській області  та  підрозділу  по охороні об’єктів комунальної власності окремої роти УДСО   при УМВС України в Житомирській області  забезпечити громадський правопорядок в місцях проведення заходів.
5. Управлінням освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури, службі у справах дітей міської ради, міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
5.1. Організувати проведення свята  у встановлені строки.
5.2. Провести оплату видатків на проведення свята згідно з наданими рахунками в межах бюджетних призначень.
6. Комунальному підприємству „Реклама” Житомирської міської ради організувати  виготовлення та розміщення  соціальної реклами на  сіті-лайтах міста до Дня захисту дітей.
7. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації про хід підготовки та проведення загальноміського свята „Країна дитинства –країна мрій” до Дня захисту дітей.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.
 

Секретар міської ради       Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare