Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5403
візитів всього: 357720
Прогноз погоди
31.03.2015 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _________№ _____
              м.Житомир
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу України та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:

1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1. … на квартиру № … будинку … по  вул. …,  що складається з трьох  кімнат  жилою площею …кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по    вул. .., що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. …. на квартиру № …  будинку …по пров. …, що складається з трьох  кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № …  будинку …  по  вул. …, що складається з двох  кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № .. …,  що  складається з  двох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.6. …. на квартиру № …..,  що  складається з трьох   кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.7. …. на квартиру № …будинку … по просп. …,  що  складається з трьох кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на … закрити.
1.8. … на квартиру № …будинку … по вул. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею .. кв.м   і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.9. … на квартиру № …  будинку … по вул. …,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею … кв.м    і кухні, сім’я ….чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …... Особовий рахунок на …. закрити.
1.10. ….  на квартиру № …. будинку … по вул. …,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею … кв.м і загальної кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.11. … на квартиру № … будинку … по площі …,  що  складається з двох кімнат жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.12. …  на квартиру № …  будинку … по вул. …,  що  складається з двох   кімнат  жилою  площею … кв.м і загальної кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  ….закрити.
1.13. … на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.14. … на квартиру № … будинку .. по  вул. …,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.15. … на квартиру № …  будинку … по вул. …,  що  складається з однієї  кімнати  жилою  площею … кв.м. і загальної кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …  закрити.
1.16. … на квартиру № ….будинку … по вул. …,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею …. кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.17. … на квартиру № …. будинку … по   вул. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.18. …. на квартиру № …будинку … по просп. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.19. ….  на квартиру № … будинку …по пров. …,  що  складається з чотирьох кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.20. … на квартиру № … будинку ….по вул. …,  що  складається з двох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.21. …  на квартиру № ….будинку …. по проїзду …,  що  складається з однієї  кімнати  жилою  площею     ….кв.м і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
      1.22. … на квартиру № … будинку … по проїзду  …, що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на ...., закрити.
1.23. …. на квартиру № ….  будинку …. по вул. …,  що  складається з однієї  кімнати  жилою  площею   ….кв.м. і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.24. …. на квартиру № ….  будинку …  по .  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я  … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
  2.  Розділити особовий  рахунок квартири  № ... будинку … по  вул. … і відкрити особові рахунки …, сім’я …чоловіки, на дві кімнати площею … кв.м та … кв.м., …, сім’я … чол., на одну кімнату площею … кв.м. Кухню, 2 коридори та кадовку залишити в спільному користуванні. Особовий рахунок на …. на три кімнати, жилою площею … кв.м., закрити, відповідно до рішення Богунського районного суду м. Житомира від …  року, справа №…..
3. Внести зміни до п…. рішення виконавчого комітету  міської  ради  від … №…, а саме: замість квартири №…слід читати квартира №….
4. Контроль  за   виконанням   даного   рішення  покласти   на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Демчика Є. О.

Секретар міської ради                                                                  Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове