Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133030
Прогноз погоди
31.03.2015 - Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯвід _____________ № ______
                   м. Житомир

 

Про пайову участь замовників
будівництва (реконструкції)
у розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Житомира

Розглянувши звернення замовників будівництва щодо зміни умов договору пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира та рекомендації узгоджувальної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира, відповідно до статей 5, 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 №559, від 31.10.2014 №494, виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:
 
1. Відмовити у задоволенні клопотання Мірошнікову Віталію Валерійовичу щодо встановлення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у 7% від кошторисної вартості реконструкції будівлі ательє під багатофункціональну будівлю громадського обслуговування по вул. Черняховського, 4 у м.Житомирі у зв’язку з відсутністю підстав. Розмір пайової участі становить 10%, загальна сума сплати 161225,0 (сто шістдесят одна тисяча двісті двадцять п’ять) грн.
2. Розстрочити замовнику реконструкції будівлі ательє під багатофункціональну будівлю громадського обслуговування по вул. Черняховського, 4 у м.Житомирі Мірошнікову Віталію Валерійовичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 161225,0 грн. строком на шість місяців з оплатою щомісяця рівними частками. Загальна сума сплати становить 161225,0 (сто шістдесят одна тисяча двісті двадцять п’ять) грн. Зазначені умови щодо оплати передбачити графіком внесення платежів пайового внеску у вигляді додатку до договору.
3. Розстрочити замовнику будівництва на власній земельній ділянці магазину непродовольчих товарів та станції технічного обслуговування (1 черга - магазин) по вул. Щорса, 174 у м.Житомирі Дорошенку Василю Івановичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 37362,0 грн. до 31.12.2015 з оплатою щомісяця рівними частками, але до введення об’єкта в експлуатацію. Загальна сума сплати становить 37362,0 (тридцять сім тисяч триста шістдесят дві) грн. Внести відповідні зміни до договору пайової участі № 21 від 13.06.2014 шляхом укладання додаткової угоди. Умови сплати коштів передбачити графіком внесення платежів пайового внеску у вигляді додатку до цієї угоди.
4. Управлінню капітального будівництва міської ради підготувати документи для укладання договорів із замовниками будівництва на умовах, визначених даним рішенням.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.
 

Секретар міської ради                Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове