Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 508522
Прогноз погоди
Порядок оплати лікарняних Фондом нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

 

 

 

- Який порядок оплати лікарняних Фондом нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  України?

 

Перших п'ять днів, як правило, оплачує роботодавець, решту - Фонд. Відмінність полягає в тому, що лікарняний лист на загальне захворювання роботодавець оплачує у відсотковому відношенні залежно від стажу роботи працівника, Фонд же надає допомогу у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю у розмірі 100% від середнього заробітку, незалежно від стажу роботи.

За участю працівників відділу профілактики виробничого травматизму відділення ВДФССНВ у м. Житомирі  у 2014 році було складено 49 актів форми Н-1 та виплачено лікарняних за листками тимчасової непрацездатності на суму 376964,39 грн.

 

- Чи гарантовано постраждалому на виробництві відшкодування шкоди у разі банкрутства або ліквідації підприємства?

Допомога від Фонду потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві чи виникнення професійного захворювання здійснюється в будь-якому випадку, незалежно від того, працює досі те підприємство чи ні. Наш Фонд ще в 2001 році прийняв справи потерпілих з усіх підприємств - діючих та вже економічно неактивних. Більше того, Фонд здійснює виплати громадянам незалежно від фінансового стану підприємства. Навіть якщо роботодавець має заборгованість перед Фондом зі сплати страхових внесків, на розмір допомоги працівникам, у разі виникнення страхового випадку,  це не впливає.

 

Начальник відділення ВДФССНВ

у м. Житомирі                                                                                 Піхуля В.П.

 

вик. Гапонюк О.Б.

вик. Діброва Г.В.

 

 

 

 

18 березня 2015 рокуВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare