Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 49
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508555
Прогноз погоди
Аналіз стану виробничого травматизму за останні роки

 

 

Виходячи із аналізу стану виробничого травматизму за останні роки на підприємствах області, необхідно визнати, що більшість випадків виробничого травматизму стаються з організаційних причин, а саме: порушення трудової і виробничої дисципліни (в тому числі невиконання посадових обов'язків, вимог інструкцій з охорони праці), неякісне розроблення або відсутність посадових та інструкцій з охорони праці, неякісне проведення або не проведення навчання та інструктажів з охорони праці, порушення правил дорожнього руху, порушення технологічного процесу, порушення правил безпеки під час експлуатації машин, обладнання та транспортних засобів, незастосування засобів індивідуального та колективного захисту, при чому за наявності цих засобів, а також інше.

З метою проведення заходів щодо зменшення рівня виробничого травматизму саме з організаційних причин представники Фонду беруть участь у навчанні, підвищенні рівня знань працівників, які вирішують питання охорони праці, організовують навчання відповідних спеціалістів підприємств та проведення семінарів з охорони праці за рахунок коштів бюджету Фонду.

У 2014 році за рахунок коштів Фонду відділенням ВДФССНВ у м. Житомирі було проведено два семінари з питань охорони праці: 16.04.2014 року на тему «Безпека праці та здоров’я  під час використання хімічних речовин на виробництві» та 20.10.2014 року на тему «Стан виробничого травматизму за 9 місяців поточного року та шляхи покращення профілактичної роботи підприємств по доведенню умов праці до нормативних вимог» на загальну суму 2200 грн.  А також у 2014 році відділенням Фонду у м. Житомирі  було видано та розповсюджено спеціальної літератури в кількості 140 примірників, пам’яток  з питань охорони праці «Довідник роботодавця з охорони праці. Профілактика. Здоров’я. Працездатність.» в кількості 400 шт., пам’яток з питань охорони праці виданих на семінарі – 750 шт.

Начальник відділення ВДФССНВ

у м. Житомирі                                                                                 Піхуля В.П.

вик. Гапонюк О.Б.

вик. Діброва Г.В.

 

 

30 березня 2015 року

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare